لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : غیرفعال سازی آپدیت های ویندوز 10

عنوان برنامه : غیرفعال سازی آپدیت های خودکار ویندوز 10
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ(نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات کاربران خصوصا کاربران ایرانی قابلیت جدیدی است که در ویندوز 10 قرار داده شده و آن هم قابلیت  بروزرسانی خودکار آپدیت های ویندوز 10 می باشد. آپدیت ها در پس زمینه ویندوز بدون اطلاع کاربر دانلود می شود و امکان غیرفعال سازی آن در ویندوز فراهم نشده که موجب مصرف زیاد پهنای باند اینترنت می شود ، برای همین در این مطلب از سایت کافی نت IR نرم افزار کم حجم و کاربردی را به شما معرفی می کنیم که براحتی آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیر فعال نمایید.سفری به گذشته با عکس های تونل زمان

سفری به گذشته با عکس های تونل زمان

سفری به گذشته با عکس های تونل زمان

 

با تونل زمان به گذشته سفر کنیم تا سرگذشت قدیمی ترهای خود را ببینیم و بدانیم که دنیای کنونی در سال های گذشته چه انسان هایی را به خود دیده است. یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل می‌برد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی می‌کند.

 

یکی از برادران امیدوار در حال گفتگو و هدیه گرفتن از قبیله ای
عیسی امیدوار (۱۳۰۸، تهران، دروازه دولاب) و عبدالله امیدوار (۱۳۱۰، تهران، دروازه دولاب) دو برادر جهانگرد، پژوهشگر، و مستندساز ایرانی هستند. شعار برادران امیدوار در سفرهایشان «همه متفاوت، همه خویشاوند» بود. در اردیبهشت ۱۳۹۴ دکتر کواک دبیرکل سازمان شهروند جهانی (WCO)

از عیسی امیدوار به عنوان نخستین جهانگرد معاصر ایرانی که پیام صلح جهانی را با ایجاد دهکده‌ای جهانی برای مردم دنیا به ارمغان آورده است، تقدیر و چهارمین مدال شهروندی جهان را به او اهدا کرد. دکتر کواک همچنین عیسی امیدوار را به عنوان مشاور خود در ایران برگزید.

 

پایان جنگ جهانی دوم، برلین آلمان ۱۹۴۵ میلادی.

 

تئودور روزولت بیست و ششمین رییس جمهور ایالات متحده امریکا در سن نوزده سالگی، اولین آمریکایی که جایزه نوبل دریافت نمود.

 

معابد زیبای ابوسیمبل در مصرمعابد ابوسیمبل نام دو معبد در دو کوه نزدیک به هم در مصر است که به عنوان یکی از میراث گرانقدر مصر باستان می باشد. تجسم کنید چه سختی در ساختن آن و کندن داخل آن توسط بردگان کشیده شده است، سال ۱۸۶۰ میلادی.

 

تصویری از چارلی چاپلین و آنا پاولوا معروفترین بالرین روسیه سال ۱۹۲۲ میلادی.

 

تعمیر خط تلفن در ارتفاع، لندن سال ۱۹۲۵ میلادی.

 

شکار و کشتن فیل و تقسیم گوشت آن در میان اعضای روستایی در رودزیا (در حال حاظر زیمباوه) در سال ۱۹۳۰ میلادی.

 

سر مجسمه آزادی بر روی زمین برای نمایش در یک پارک در پاریس سال ۱۸۸۳ میلادی.

 

ونیز ایتالیا در سال ۱۹۵۰ میلادی.

 

تغذیه یک زرافه در باغ وحش در سال ۱۹۵۰ میلادی.

 

لئو تولستوی، فعال سیاسی، اجتماعی و نویسنده روسی بود. وی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه به شمار می آید. رمانهای جنگ و صلح و آنا کارنیا تولستوی از بهترین های ادبیات داستانی جهان هستند. تولستوی در روسیه بسیار محبوب است و سکه ی طلای یاد بود به احترام وی ضرب شده است. او در زمان زنده بودنش شهرت ومحبوبیتی جهانی داشت اما به سادگی زندگی میکرد.

 

والت دیزنی و تغذیه پنگوئنفیلم برداری از حرکات حیوانات به منظور تسهیل کار طراحان در حال توسعه کارتونی ،ایالات متحده امریکا،کالیفرنیا سال ۱۹۳۰ میلادی.

 

بازی یک نگهبان باغ وحش در انگلستان با چهار ببر هشت هفته ایی در سال ۱۹۳۷ میلادی.

 

دختر بچه کنجکاو جشنواره ای ملی در لندن سال ۱۹۲۳ میلادی.

 

آسانسور یک معدن زغال سنگ پس از یک روز کاردر اوایل قرن بیستم، بلژیک .

 سفری به گذشته با عکس های تونل زمان 

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود