لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.ساندویچی به طول 45 متر در مکزیک + عکس

ساندویچی به طول 45 متر در مکزیک + عکس

یکی از بزرگترین ساندویچهای جهان به طول 45 متر در مکزیک تهیه شد.

به گزارش واحد مركزی خبر، آشپزهای مکزیکی در پایتخت این کشور گردهم امدند تا ساندویچی به طول یکصدو پنجاه فوت (چهل و پنج متر)تهیه کنند. برای تهیه این ساندویچ که قرار بود رکورد جهان را در زمینه طولانی ترین ساندویچ بشکند، چهل و یک رستوران و نانوایی مکزیکو سیتی ، پایتخت مکزیک، همکاری داشتند.

در نهایت وزن این ساندویچ به یک هزار و ششصد پوند (هشتصد کیلوگرم ) رسید اما نتوانست از نظر مشخصات مدنظر رکورد ثبت شده جهان را بشکند.هدف از این اقدام ارائه الگوی غذایی مناسب به مکزیکی ها بجای استفاده از غذاهای اماده بود.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود