لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : افزونه حذف تبلیغات KMPlayer

عنوان برنامه : افزونه غیرفعال سازی تبلیغات KMPlayer به همراه آخرین نسخه پلایر
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات پلایر که واقعا خیلی وقت ها اعصاب کاربران را خصوصا در هنگام تماشا فیلم بهم میریزد تبلیغات کی ام پلایر است که به راحتی با مسدود سازی سرورهای این نرم افزار می توان تبلیغات را غیر فعال کرد . همراه نرم افزار یک فایل اجرایی کم حجم که کلیه سرورهای تبلیغات را غیر فعال می کند وجود دارد که تنها با اجرای آن می توانید از شر آن ها خلاص شوید !!

ساندویچی به طول 45 متر در مکزیک + عکس

ساندویچی به طول 45 متر در مکزیک + عکس

یکی از بزرگترین ساندویچهای جهان به طول 45 متر در مکزیک تهیه شد.

به گزارش واحد مركزی خبر، آشپزهای مکزیکی در پایتخت این کشور گردهم امدند تا ساندویچی به طول یکصدو پنجاه فوت (چهل و پنج متر)تهیه کنند. برای تهیه این ساندویچ که قرار بود رکورد جهان را در زمینه طولانی ترین ساندویچ بشکند، چهل و یک رستوران و نانوایی مکزیکو سیتی ، پایتخت مکزیک، همکاری داشتند.

در نهایت وزن این ساندویچ به یک هزار و ششصد پوند (هشتصد کیلوگرم ) رسید اما نتوانست از نظر مشخصات مدنظر رکورد ثبت شده جهان را بشکند.هدف از این اقدام ارائه الگوی غذایی مناسب به مکزیکی ها بجای استفاده از غذاهای اماده بود.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود