لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

شغل بعدی اوباما چه خواهد بود؟

تدریس، تاسیس بنیاد، وکالت، خاطره نویسی و سخنرانی پولی و حتی احتمال فعالیت در دادگاه عالی آمریکا و فعالیت های خیریه گزینه های فعالیت اوباما پس از پایان دوران ریاست جمهوری است.

باراک اوباما نخستین رییس جمهور رنگین پوست آمریکا سال آینده پس از پایان دو دور ریاست جمهوری، پلاک شماره 1600 خیابان پنسیلوانیا واشنگتن (آدرس کاخ سفید) را برای همیشه ترک خواهد کرد، اما مقصد بعدی نخستین رییس جمهور رنگین پوست آمریکا (چهل و چهارمین رییس جمهور) کجاست؟

به گزارش عصر ایران خبرگزاری فرانسه با پرسیدن این پرسش با انتشار گزارشی نوشت:

سابقه نشان داده است روسای جمهوری آمریکا به ندرت ممکن است پس از پایان دوران ریاست جمهوری در پایتخت بمانند.

جیمی کارتر پس ازپایان یک دوره چهار ساله ریاست جمهوری به زادگاه خود ایالت جورجیا بازگشت و رونالد ریگان نیز به کالیفرنیا رفت.

بیل کلینتون نیز در نیویورک یک زندگی جدید را آغاز کرد و در آنجا بنیاد کلینتون را تاسیس کرد . این همان شهری بود که همسرش هیلاری نیز در آن فعالیت داشت و برای نخستین بار به عنوان سناتور از این ایالت به سنا راه یافت.

هیچ کس هنوز دقیقا نمی داند پس از 20 ژانویه 2017 (تاریخ ترک کاخ سفید از سوی اوباما) شغل و مقصد و خانه بعدی رییس جمهوری آمریکا کجا خواهد بود!

 

منبع :اخبار  بین الملل-عصر  ایران


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود