لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.درآمد ماهیانه 10 ميليون تومان با این شغل

درآمد ماهیانه 10 ميليون تومان با این شغل
آگهی های کار یابی همواهر از سوی کارجویان مورد بررسی از لحاظ ساعت کاری و میزان درامد قرار میگیرند . در ميان مشاغل آگهي‌شده اين هفته براي يکي از شغل‌ها تا 10 ميليون تومان درآمد ماهانه در نظر گرفته شده است.يکي از عجيب‌ترين مشاغل آگهي‌شده چند روز اخير بازارياب فعال و باانگيزه در زمينه خريد و فروش ملک با درآمد ماهانه 10 ميليون تومان است که آموزش رايگان مسائل حقوقي، پيش‌زمينه ورود به آن است. اين در حالي است که مشاوره املاک و مشاوره در زمينه صنعت ساختمان با درآمد چهار و هفت ميليون تومان رتبه دوم پردرآمدترين مشاغل آگهي‌شده را به خود اختصاص داده‌ است.

فروشنده آقا يا خانم با درآمد پنج ميليون تومان در ماه و در برخي آگهي‌ها از دو تا 2.5 ميليون تومان و همچنين فروش کارت اشتراک، با درآمد سه ميليون تومان همراه با آموزش حرفه‌اي رايگان، بيمه و پورسانت يکي ديگر از مشاغل آگهي‌‌شده پردرآمد چند روز اخير است.

پيک موتوري و راننده با وانت طرح‌دار به ترتيب با درآمد روزانه 100 تا 150 هزار تومان، راننده خودروهاي سنگين پخش بار در شهرستان و حومه با درآمد ماهانه دو ميليون تومان و همچنين نگهدار کودک و سالمند با درآمد بالاي دو ميليون تومان در ماه نيز جزو پردرآمدترين مشاغل آگهي‌شده اين هفته محسوب مي‌شوند.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود