لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دانلود پروژه Crystal Glas Text

دانلود پروژه های افترافکت متن شیشه ای سه بعدی

دانلود پروژه  AfterEffect 3D Crystal Glas Text این پروژه بیشتر به درد تدوین گر ها میخورد که نام شرکت خود (لوگو) را اول و یا انتهای ویدئو تدوینی خود بصورت زیبا و با جلوه ویژه کریستال شیشه و بصورت سه بعدی نمایش دهند.همان طور که در مطالب قبلی اشاره شد اینگونه قالب آماده افتر افکت در وب سایت سازنده که ما آن را خریداری نموده ایم بیش 10 تا 100 دلار قیمت دارد که می توانید با پرداخت 2500 تومان آن را با لینک مستقیم دانلود کنید.

رو کم کنی در راهرو دبیرستان دخترانه +(عکس)

رو کم کنی در راهرو دبیرستان دخترانه +(عکس)

دو دختر دبیرستانی که نامی از آنها ذکر نشده است روز پنج شنبه در راهرو مدرسه به شدت با یکدیگر گلاویز شدند.ویدئوی درگیری این دو دختر که به صورت وحشتناکی یکدیگر را مورد ضرب و شتم قرار می دهند در اینترنت قرار گرفت. دو دختر جوان در حالی که به شدت یکیدیگر را می کوبند سایر دانش آموزان دبیرستان نیز با تشویق و کف زدن آنها را ترغیب به دعوا می نمایند.
 
دختر 18 ساله به نام فابیو سبرینو می گوید دعوا سه دقیقه ادامه داشت که پلیس سر رسید و آنها را از یکدیگر جدا نمود.این جا دانش اموزان مترصد جنجال هستند به محض اینکه دو دانش اموز با یکدیگر درگیر شدند دانش اموزان کلیه کلاسها درس را رها نمودند و به تماشای دعوا پرداختند.دانش آموزان با کف زدن و تشویق های پی در پی دو فرد را به دعوا ترغیب می نمودند.او می افزاید دعوای جالبی بود یکی از دانش اموزان به شدت به زمین خورد و پس از مدتی پلیس سر رسید و از یکدیگر جدا شدند.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود