لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

عکس های ملکه زیبایی ایران در 38 سال قبل

عکس های ملکه زیبایی ایران در 38 سال قبل

خانم شهره نیکپور در سال 1975 به عنوان دختر شایسته ایران شد. وی همچنین توانتست در سال 1354 هجری شمسی برابر با 1975 میلادی در مسابقات دختر شایسته نوجوانان جهان برنده جایزه اول این مسابقات شود. مسابقات دختر شایسته نوجوانان جهان در آن سال در شهر اورانیه‌اِستاد مرکز جزیرهآروبا در جنوب دریای کارائیب، برگزار شد.

عکس های ملکه زیبایی ایران در 38 سال قبل

در طول 13 سال برگزاری مراسم دختر شایسته ایران، 13 دختر برگزیده در هر سال به مسابقه انتخاب دختر شایسته جهان فرستاده شدند و از میان آنان الهه عضدی و شهره نیکپور، عنوان دختر شایسته جهان را به‌دست آوردند.جوایز شهره نیک‌پور پس از بردن مسابقات دختر شایسته ایران عبارت بود از یک تور مسافرتی آمریکای لاتین، دو هزار دلار پول نقد، انگشتر لعل، و یک ساعت طلا.شرکت ایران‌کالا سیستماتیک نیز یک دستگاه خودرو مزدا 808 به او داد که عکس شهره نیک‌پور با ماشین خود بر روی جلد مجله زن روز به چاپ رسید.

عکس های ملکه زیبایی ایران در 38 سال قبل

مسابقات دختر شایسته نوجوان میان‌قاره‌ای که اکنون مسابقات دختر شایسته میان‌قاره‌ای نامیده می‌شود، در جزیرهٔ آروبا برگزار شد و در مسابقه سال 1975 تعداد 29 دختر از 29 کشور جهان شرکت کردند.این مسابقات شهره نیک‌پور از ایران مقام اول، ماریا اینگرید سنتنو کارنیواز ونزوئلا مقام دوم و تینا مونیماز هند مقام سوم را به‌دست آوردند.


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود