لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : نرم افزار گرافیکی محاسبه وزن ایده آل

نرم افزار محاسبه وزن ایده آل عنوان برنامه : محاسبه گرافیکی شاخصه توده بدن BMI
قیمت : 1,000 تومان
نوع فایل : فایل اجرایی

در این مطلب یک برنامه فارسی و گرافیکی رو برای شما عزیزان آمده کردیم با نام BMI Calculator یک برنامه ساده و زیبا برای محاسبه وزن ایده آل بر اساس پارامترهای قد ، وزن و جنسیت . در واقع شما با استفاده از این برنامه می توانید میزان دقیق اضافه وزن و یا کمبود وزن خود مطلع شوید.این خرگوش غول پیکر شما را متعجب میکند (عکس)

 

یک خرگوش غول پیکر که فقط 7 ماه سن دارد بخاطر رشد بیش از حدش دارای زندگی متفاوتی و خاصی بوده و صاحبش مجبور شده او را ترک کند!اطلس نام خرگوشی بازیگوش است که به شکلی اعجاب انگیز، به اندازه یک سگ رشد کرده است.

این خرگوش حالا دنبال صاحبی جدید می‌گردد.اطلس تنها هفت ماه سن دارد و در حال حاضر در مرکز SPCA در گلاسکو اسکاتلند از آن نگهداری می‌شود. صاحب قبلی این خرگوش توان مراقبت از آن را نداشت و به همین دلیل، مسئولیت نگهداری از آن به مرکزی در گلاسکو سپرده شد.این مرکز خیریه در حال حاضر در حال جمع‌آوری درخواست‌های صاحبان احتمالی این خرگوش است تا پس از بررسی شرایط هر یک، مسئولیت نگهداری آن را به صاحب جدیدش واگذار کند.آنا اودونیل، مدیر مرکز خیریه SPCA اسکاتلند، می‌گوید: «اطلس خیلی بزرگ شده اما هنوز جوان است و باز هم جای رشد دارد. این خرگوش بازیگوش واقعا شما را جذب می‌کند… 

ما به دنبال خانه‌ای مناسب برای او می‌گردیم تا از نظر تغذیه و فضا شرایط مناسب را برای اطلس تامین شود. اطلس نسبت به خرگوش‌های دیگر خیلی بزرگتر است و به همین دلیل، شرایطش کاملا خاص است.»گفتنی است این نژاد از خرگوش‌ها می‌توانند تا 1.2 متر رشد کنند و سالانه حدود 2000 هویج و 700 سیب را مصرف کنند. 

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود