لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : کرک همیشگی مدیریت دانلود IDM

کرک همیشگی دانلود منیجر IDM عنوان برنامه : کرک دائمی نرم افزار مدیریت دانلود IDM
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : اجرایی

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات نرم افزار مدیریت دانلود IDM (InternetDownloadManager) از کار افتادن کرک های این برنامه به دلیل سرعت بروزرسانی آن است که کاربر از دست پیام های پیاپی جعلی بودن سریال کلافه می شود ! از یک طرف لایسنس سالیانه این برنامه حدودا 60000 تومان هزینه دارد ! شما دانلود و اجرای این کرک برای همیشه خیالتان راحت می شود.دردسرهای چاق ترین پسر بچه دنیا + تصاویر

اقدام جالب چاق ترین پسر دنیا با 192 کیلو وزن!

پسر بچه 10 ساله اندونزیایی با 192 کیلوگرم وزن که چاق ترین پسر بچه دنیا به شمار میرود با دردسرهایی در زندگی مواجه هست که در ادامه می خوانید.چاق بودن پسر بچه 10 ساله با 192 کیلو وزن برایش دردسرساز شد،که در پی مشکلات بوجود آمده برایش یک تصمیم جدی و جالب برای ادامه زندگی اش گرفت.
آریا پرمانا که در استان جاوا در اندونزی زندگی می کند چاق ترین پسر دنیا است. او تا دو سالگی وزن طبیعی داشت اما پس از آن وزنش به سرعت افزایش یافت.
مادر آریا می گوید او در روز پنج وعده غذا می خورد که شامل برنج، ماهی، سوپ سبزیجات، گوشت گاو و ... است. هیچ لباسی اندازۀ او پیدا نمی شود و او فقط سارونگ می پوشد (پارچه ای که دور کمر می پیچند).
او به خاطر وزن زیادش نمی تواند راه برود برای همین دیگر به مدرسه نمی رود. پدر و مادر او می ترسند افزایش زیاد وزن باعث مرگ او شود برای همین او را مجبور به گرفتن رژیم کردند به طوری که او از ده سالگی روزی یک وعده برنج قهوه ای می خورد.
کار آریا فقط خوردن و خوابیدن است و وقتی هیچ کدام از این کارها را نمی کند در حوض وسط خانه می پرد و ساعت ها در آن می ماند.
پدر او یک کشاورز ساده است و می گوید پزشکان از ما خواسته اند او را به بهترین بیمارستان ها ببریم اما هزینۀ درمان بسیار بالاست و فعلاً تنها کار همین رژیم گرفتن است.
تصاویر منتشر شده از چاق ترین پسر دنیا در شبکه های مجازی موجی از همدردی کاربران را به همراه داشته است.

دردسرهای چاق ترین پسر بچه دنیا + تصاویر

 دردسرهای چاق ترین پسر بچه دنیا + تصاویر

دردسرهای چاق ترین پسر بچه دنیا + تصاویر

 دردسرهای چاق ترین پسر بچه دنیا + تصاویر

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود