لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : دانلود پروژه افترافکت لوگو آتشین

پروژه آماده افتر افکت

دانلود پروژه آماده افتر افکت لوگو آتشین این پروژه دارای 8 سکانس جهت نمایش لوگوها/متن دلخواه شما با افکت های جذاب آتشین است. نیاز به پلاگین ندارد و با افترافکت های نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC سازگار است. کیفیت تصویر نهایی فوق العاده بالا 4K ، مدت پروژه 28 ثانیه و حجم آن در حدود 5 مگابایت می باشد. این پروژه در استور شرکت به قیمت 17 دلار به فروش میرسد.


سیگار یک میلیون و پانصد تومانی با لایه ای از طلا +عکس

سیگار یک میلیون و پانصد تومانی با لایه ای از طلا +عکس

سیگار نخی یک میلیون و پانصد هزار تومان
سیگار ، برگ بریده یا خردکردهٔ توتون که معمولاً در کاغذ نازک پیچیده شده است که برای کشیدن دود آن بکار می رود. به تنها یک نخ سیگار به انگلیسی سیگارت می گویند. و در اصطلاح آنها به آنچه ما سیگار برگ می گوییم، سیگار اطلاق می شود. طرز استفادهٔ آن این طور است که یک طرف آن را آتش می زنند، و از طرف دیگر (که معمولاً فیلتر یا مُشتوک دارد) دود را به درون ریه ها می کشند (پُک زدن). نیکوتین موجود در دود تنباکو سبب مسمومیت خفیف و بروز حالت سرخوشی کوتاه مدت می شود. سیگار را با پیچیدن تنباکو در کاغذ سیگار که کاغذ نازکی است درست می کنند، و یا، در بیشتر موارد، سیگارهای آماده دارای نام تجاری ساخت کارخانه های تولید سیگارت را خریداری می کنند.

 

سیگار، نخی یک میلیون و 500 هزار تومان
سیگار برگی که در تصویر می بینید، از تنباکوی درجه یک کوبایی و لایه ای از طلا ساخته شده است.
هر نخ از این سیگار معادل یک میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد!

این سیگار برگ توسط تنباکو درجه یک کوبایی و لایه ای از طلا ساخته شده و هر نخ آن 1 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. کوبا را اگر کسی فراموش کند که به چه چیزی مشهور است، سیگارهای برگ آن را کسی از یاد نخواهد برد. کشوری که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیگار در جهان است و برخی کارخانه های تولیدکننده سیگار در آن سابقه چندصد ساله دارند.

"ال لاگویتو" شهری استراتژیک برای سیگاردوستان است، چراکه مقر اصلی تولید سیگار در کوباست. "کوهیبا" از جمله برندهای مطرح سیگار برگ کوبایی است که البته کالایی لوکس هم محسوب می شود. محلی ها آن را کوهوبا تلفظ می کنند که به معنای تنباکوی پیچیده شده است. هر نخ از این سیگارها بین 70 تا 500 دلار قیمت دارند.
این سیگارها از سال 1492 در کارگاه های محلی تولید می شدند تا اینکه محافظ شخصی فیدل کاسترو یکی از این سیگارهای دست ساز را به او هدیه می دهد. رهبر کوبا آنقدر از سیگارهای این شهر خوشش آمد که در سال 1966 دستور تاسیس شرکت تولید سیگار کوهیبا را صادر کرد. کاسترو از آن به بعد این سیگارهای لوکس را به مقامات عالی رتبه کشوری و بین المللی هدیه می داد.

سیگار یک میلیون و پانصد تومانی با لایه ای از طلا +عکس

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود