لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افتر افکت Cinematic Trailer Titles

پروژه آماده افتر افکت

دانلود پروژه آماده افتر افکت Cinematic Trailer Titles این پروژه بسیار زیبا محصول شرکت Hollywood Trailer ، نیاز به پلاگین خاصی ندارد و بر روی افترافکت نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC قابل اجرا است. کیفیت پروژه 1920×1080 و Full HD حجم 35 مگابایت در مدت زمان یک دقیقه می باشد. در ادامه مطلب می توانید پیش نمایش آن را مشاهده نمایید.


فروش همسر مجازي در آمريكا و ژاپن (+عكس)

فروش همسر مجازي در آمريكا و ژاپن (+عكس)

در آمریکا و ژاپن همسر مجازی به قیمت 2،5 هزار دلار به فروش خواهد رسید.
به گزارش"اسپوتنیک" به نقل از The Telegraph، شرکت ژاپنی Vinclu شروع به دریافت سفارش برای دستگاه Gatebox که قادر به ایجاد "همسر هولوگرافی" می باشد، کرد.
این دستگاه (Gatebox) با یک سیستم کامپیوتری و پرژکتور یک دختر مجازی با نام " ازوما هیراکی" ایجاد می کند.

این دختر مجازی قادر به صحبت کردن با صاحب خود، ارسال پیامک به او، از خواب بیدار کردن در صبح و همچنین کنترل سیستم روشنایی و گرمایشی و برخی دیگر از لوازم الکترونیکی منزل می باشد.این دختر هولوگرافی در صورتی که صاحب او دیرتر به منزل بیاید، می تواند به او پیامک با متنی که او احساس تنهایی می کند، ارسال کند.

فروش همسر مجازي در آمريكا و ژاپن (+عكس)

هیراکی، یک دختر با موهای آبی رنگ دیده می شود. در سایت Gatebox ذکر شده، سن او 20 سال، قد 158 سانتیمتر، دونات دوست دارد و از حشرات متنفر است.
در حال حاضر 300 نمونه از این دستگاه وجود دارد، که با قیمت 298 هزار ین برابر 2،5 هزار دلار در دسترس ساکنین آمریکا و ژاپن می باشد.

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود