Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

اشک‌های مجسمه‌ی مریم مقدس! + عکس

اشک‌های مجسمه‌ی مریم مقدس

در دنیای امروز، اخبار و شایعات به سرعت منتشر می‌شوند و به سختی می‌توان اخبار را از شایعات تمایز داد. در این مطلب داستانی را می خوانید که بارها و بارها از گوشه گوشه ی دنیا گزارش شده است. هنوز بحث مجسمه هایی از مریم مقدس که گریه می کنند، در بین کاتولیک ها داغ است. اعتقاد به معجزه، در میان ادیان مختلف وجود دارد. این‌بار یک زن کاتولیک ادعا کرده که مجسمه‌ای از مریم مقدس در خانه دارد که گریه می‌کند!

در خانه‌ای در کالیفرنیا، زنی زندگی می‌کند که مجسمه‌ی مریم مقدس را در خانه‌ی خود دارد و ادعا می‌کند که این مجسمه حدود یک سال است که گریه می‌کند. این زن در تمام طول این مدت اشک‌های مجسمه را در بطری ذخیره می‌کرده. کادناس، زن صاحب‌خانه، اشک‌ها را به افرادی که به خانه‌ی او می‌آیند می‌دهد.

طبق گفته‌ی او، اشک‌ها عطر گل‌سرخ دارند و او تا به حال چنین چیزی ندیده است.  مجسمه‌ای که کادناس در منزل دارد، در واقع هدیه‌ی روز مادر است که پسر خاله‌اش جِس لوپز به او داده است. جِس چند روز بعد از آن به قتل رسیده است و پس از مرگ او مجسمه شروع به اشک ریختن کرده است. شبکه‌ی محلی کالیفرنیا (KFSN) برای تحقیق در مورد این مساله خبرنگارانش را اعزام کرد و خبرنگاران مقابل دوربین وجود اشک‌هایی با عطر گل رز را تایید کردند.


این تنها مورد گزارش شده از اشک ریختن مجسمه‌ی مریم مقدس تا کنون نبوده، بلکه گزارشات دیگری نیز از نقاط دیگر جهان درج شده است. اخیرا مورد مشابهی در شهر ویلاریکا در پاراگوئه اتفاق افتاد که طی آن زنی به نام زولی مائوریو در هنگام انجام مراسم مذهبی در کلیسا متوجه وجود اشک در چشمان مجسمه شد. در همان لحظه زولی فریاد می‌زند: «نگاه کنید! او دارد گریه می‌کند! چشمانش اشک آلود است!»

بلافاصله توجه مردم به این موضوع جلب می‌شود و در این میان زنی از هوش می‌رود. زولی موفق شد از چشمان اشک‌آلود مجسمه فیلم بگیرد. این اتفاق در کلیسای سانتا لیبرادا رخ داد و مردم در آن حین، شروع به دعا کردن نمودند.
مورد دیگری نیز در لوس نارانخوس در آرژانتین مشاهده شد که طبق گفته‌ی شاهدان، مجسمه‌ی مریم مقدس در کلیسای کوچکی با اشک‌های خونین دیده شده بود. پس از این واقعه، مجسمه به کلیسای کاتولیک همان محل منتقل شد.کلیساها تا کنون این موارد و موارد مشابه را رد یا تایید نکرده‌اند و حتی در مورد علت این وقایع نیز اظهار نظر نکرده‌اند. اینگونه شایعات هرروز در بین مردم دهان به دهان می‌گردند اما هیچ توجیهی برای آن‌ها وجود ندارد.این خبر صرفا تحقیقی در مورد اتفاقات مرتبط با گریه‌ی مجسمه‌ی مریم مقدس است و درج آن به معنای تایید صحت این اتفاقات نیست.


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود