لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.

اشک‌های مجسمه‌ی مریم مقدس! + عکس

اشک‌های مجسمه‌ی مریم مقدس

در دنیای امروز، اخبار و شایعات به سرعت منتشر می‌شوند و به سختی می‌توان اخبار را از شایعات تمایز داد. در این مطلب داستانی را می خوانید که بارها و بارها از گوشه گوشه ی دنیا گزارش شده است. هنوز بحث مجسمه هایی از مریم مقدس که گریه می کنند، در بین کاتولیک ها داغ است. اعتقاد به معجزه، در میان ادیان مختلف وجود دارد. این‌بار یک زن کاتولیک ادعا کرده که مجسمه‌ای از مریم مقدس در خانه دارد که گریه می‌کند!

در خانه‌ای در کالیفرنیا، زنی زندگی می‌کند که مجسمه‌ی مریم مقدس را در خانه‌ی خود دارد و ادعا می‌کند که این مجسمه حدود یک سال است که گریه می‌کند. این زن در تمام طول این مدت اشک‌های مجسمه را در بطری ذخیره می‌کرده. کادناس، زن صاحب‌خانه، اشک‌ها را به افرادی که به خانه‌ی او می‌آیند می‌دهد.

طبق گفته‌ی او، اشک‌ها عطر گل‌سرخ دارند و او تا به حال چنین چیزی ندیده است.  مجسمه‌ای که کادناس در منزل دارد، در واقع هدیه‌ی روز مادر است که پسر خاله‌اش جِس لوپز به او داده است. جِس چند روز بعد از آن به قتل رسیده است و پس از مرگ او مجسمه شروع به اشک ریختن کرده است. شبکه‌ی محلی کالیفرنیا (KFSN) برای تحقیق در مورد این مساله خبرنگارانش را اعزام کرد و خبرنگاران مقابل دوربین وجود اشک‌هایی با عطر گل رز را تایید کردند.


این تنها مورد گزارش شده از اشک ریختن مجسمه‌ی مریم مقدس تا کنون نبوده، بلکه گزارشات دیگری نیز از نقاط دیگر جهان درج شده است. اخیرا مورد مشابهی در شهر ویلاریکا در پاراگوئه اتفاق افتاد که طی آن زنی به نام زولی مائوریو در هنگام انجام مراسم مذهبی در کلیسا متوجه وجود اشک در چشمان مجسمه شد. در همان لحظه زولی فریاد می‌زند: «نگاه کنید! او دارد گریه می‌کند! چشمانش اشک آلود است!»

بلافاصله توجه مردم به این موضوع جلب می‌شود و در این میان زنی از هوش می‌رود. زولی موفق شد از چشمان اشک‌آلود مجسمه فیلم بگیرد. این اتفاق در کلیسای سانتا لیبرادا رخ داد و مردم در آن حین، شروع به دعا کردن نمودند.
مورد دیگری نیز در لوس نارانخوس در آرژانتین مشاهده شد که طبق گفته‌ی شاهدان، مجسمه‌ی مریم مقدس در کلیسای کوچکی با اشک‌های خونین دیده شده بود. پس از این واقعه، مجسمه به کلیسای کاتولیک همان محل منتقل شد.کلیساها تا کنون این موارد و موارد مشابه را رد یا تایید نکرده‌اند و حتی در مورد علت این وقایع نیز اظهار نظر نکرده‌اند. اینگونه شایعات هرروز در بین مردم دهان به دهان می‌گردند اما هیچ توجیهی برای آن‌ها وجود ندارد.این خبر صرفا تحقیقی در مورد اتفاقات مرتبط با گریه‌ی مجسمه‌ی مریم مقدس است و درج آن به معنای تایید صحت این اتفاقات نیست.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود