لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه آماده افتر افکت Glassy Parallax

پروژه آماده افتر افکت

دانلود Glassy Parallax After Effects Templates پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو Glassy Parallax اسلاید شویی بسیار زیبا از شرکت Motionarray  با افکت هایی بسیار حرفه ای و زیبا جهت نمایش تصاویر شما که براحتی می توانید با درگ و دراپ تصاویر خود در پروژه قرار داده و آن را رندر کنید. و از نتیجه حرفه ای کار که مهترین قسمت آن عمق بخشیدن به تصاویر با کیفیت FullHD است لذت ببرید. مدت این پروژه 64 ثانیه ، بدون نیاز به پلاگین خاص و قابل اجرا بر روی افترافکت نسخه CS5 به بالا می باشد.

زنده ماندن دختر جوان بعد از تصادف شدید با قطار + عکس

یکی دیگر از حوادث عجیب ولی واقعی با زنده ماندن دختر جوان هندی بعد از تصادف با قطار رقم خورد ، دختری که بی توجه به صداهای اطراف و در حال گوش دادن به موزیک یکباره زیر قطار رفت ولی آسیب جدی ندید.

هشدارهایی که مدام به مسافران قطار بین شهری داده می شود و بارها نادیده گرفته می شود باز هم حادثه آفرید ، حادثه ای که در کمال ناباوری بدون تلفات جانی به پایان رسید.
دختر 19 ساله ای که بی توجه به حرکت قطار روی مسیر ریل قصد رسیدن به مسافران منتظر را دارد با عبور از ریل ها در لحظه ای هولناک با قطار برخورد کرده و روی زمین می افتد.

در تصاویر مشاهده می کنید که مسافران منتظر با دیدن حرکت عجیب دختر جوان سعی می کنند تا او را متوجه خطر بسازند ولی از انجایی که دختر در حال گوش کردن موزیک با هندزفری گوشی موبایلش است هیچ کدام از فریادها را نمی شنود و به راه خود ادامه داده که ناگهان با قطار برخورد کرده و روی ریل قطار می افتد.در کمال ناباوری و حیرت دختر جوان بعد از تصادفی به این شدت با قطار در حال حرکت زنده مانده و سالم از زیر قطار بیرون می آید.

تصاویر لحظات تصادف دختر 19 ساله هندی با قطار باربری

این دختر بعد از برخورد با قطار روی ستون فقراتش به زمین می افتد و با قرار گرفتن در وسط ریل به طرزی قرار می گیرد که قطار باربری از روی او عبور می کند.
در همان لحظات راننده قطار ترمز کرده و مردم می توانند از وضعیت دختر جوان زیر قطار مانده مطلع شوند.
به گزارش خبرگزازی های بمئی مرکز هندوستان دختری که بعد از برخورد با قطار روی ریل افتاده بود صدمات جدی ندیده است و برای درمان سرپایی زخم های سطحی به بیمارستان منتقل شد.

زنده ماندن دختر جوان بعد از تصادف شدید با قطار + عکس

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود