لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017

قالب فوق العاده زیبا 2017 عنوان برنامه : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

دراین مطلب قالب بسیار زیبا و فوق العاده رو برای شما عزیزان آماده کردیم ، که در هیچ سایتی تاکنون منتشر نشده است. افکت های جذاب با تکنولوژی Bootstrap و کتابخانه های جی کوئری زیبایی خاصی را به این قالب بخشیده است. این قالب بیشتر مناسب صفحات معرفی هنرمندان ، صفحات شخصی ، صفحات معرفی یک محصول خاص مانند بازی ، ترانه ، برنامه می باشد. تصاویر بکار برده شده در این قالب (احسان خواجه امیری) تنها جهت معرفی قالب می باشد . لذا این هنرمند اینگونه صفحه ای با طرح قالب ما ندارد. دمو و توضیحات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید...زنده ماندن دختر جوان بعد از تصادف شدید با قطار + عکس

یکی دیگر از حوادث عجیب ولی واقعی با زنده ماندن دختر جوان هندی بعد از تصادف با قطار رقم خورد ، دختری که بی توجه به صداهای اطراف و در حال گوش دادن به موزیک یکباره زیر قطار رفت ولی آسیب جدی ندید.

هشدارهایی که مدام به مسافران قطار بین شهری داده می شود و بارها نادیده گرفته می شود باز هم حادثه آفرید ، حادثه ای که در کمال ناباوری بدون تلفات جانی به پایان رسید.
دختر 19 ساله ای که بی توجه به حرکت قطار روی مسیر ریل قصد رسیدن به مسافران منتظر را دارد با عبور از ریل ها در لحظه ای هولناک با قطار برخورد کرده و روی زمین می افتد.

در تصاویر مشاهده می کنید که مسافران منتظر با دیدن حرکت عجیب دختر جوان سعی می کنند تا او را متوجه خطر بسازند ولی از انجایی که دختر در حال گوش کردن موزیک با هندزفری گوشی موبایلش است هیچ کدام از فریادها را نمی شنود و به راه خود ادامه داده که ناگهان با قطار برخورد کرده و روی ریل قطار می افتد.در کمال ناباوری و حیرت دختر جوان بعد از تصادفی به این شدت با قطار در حال حرکت زنده مانده و سالم از زیر قطار بیرون می آید.

تصاویر لحظات تصادف دختر 19 ساله هندی با قطار باربری

این دختر بعد از برخورد با قطار روی ستون فقراتش به زمین می افتد و با قرار گرفتن در وسط ریل به طرزی قرار می گیرد که قطار باربری از روی او عبور می کند.
در همان لحظات راننده قطار ترمز کرده و مردم می توانند از وضعیت دختر جوان زیر قطار مانده مطلع شوند.
به گزارش خبرگزازی های بمئی مرکز هندوستان دختری که بعد از برخورد با قطار روی ریل افتاده بود صدمات جدی ندیده است و برای درمان سرپایی زخم های سطحی به بیمارستان منتقل شد.

زنده ماندن دختر جوان بعد از تصادف شدید با قطار + عکس

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود