لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
Schwan Talghi Umbrella

دختران و پسران ایتالیایی در جشنواره پرتاب پرتقال

دختران و پسران ایتالیایی در جشنواره پرتاب پرتقال

مردم ایتالیا علاقه فراوانی به برگزاری جشنواره ها و فستیوال هاي گوناگون از جمله پرتاب پرتقال دارند که در ادامه گزارش تصویری آن را برایتان حاضر نموده ایم. مردم شهر 25 هزار نفری ایوریا در شمال ایتالیا سال جاری هم به عرف هر سال در جشنواره جنگ پرتقال شرکت کردند و افسانه ي کهن سرزمین خود را بازسازی نمودند.

 

در این مراسم, شرکت کنندگان در جنگ با صدای طبل در محل مقرر جمع شده و حاضر نخست نبرد می‌شوند. سپس ویولتا, ملکه ي جشن با کالسکه ي خاص خود از میان جمعیت قبل و با عبور وی, جنگ نخست میشود.بر زمینه افسانه ي شایع میان مردم, در قرن دوازدهم میلادی, دختر یک آسیابان در برابر زیاده خواهی یک کُنت ستمگر که قصد کرده بود به تمام دختران مجرد شهر تعرض کند, ایستادگی کرده و در درگیری با وی سر وی را از تنش جدا ساخته و با این عمل خود, شهر ایوریا را از ستم و استبداد نجات داد. از زمان جنگ جهانی دوم به بعد, این جشنواره با قوانین سختگیرانه اي به اجرا درآمده هست.

 

 فستیوال پرتاب پرتقال

 جشنواره پرتاب پرتقال

دختران و پسران ایتالیایی در جشنواره پرتاب پرتقال

 

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود