لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افترافکت لوگو طلایی GOLD Logo

پروژه آماده افتر افکت لوگو طلایی

دانلود پروژه افترافکت لوگو طلایی GOLD Logo این پروژه آماده افترافکت از پلاگین Trapcode Particular v2.2.2 برای طلایی نمودن متن شما استفاده می کند. نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد و از آن می توانید برای تولید دمو لوگو شرکت ها استفاده کنید. بر روی افترافکت CS5 به بالا قابل اجرا بوده و کیفیت خروجی طبق تنظیمات شما می تواند UHD 4K (4096 x 2160) and FULL HD (1920 x 1080) باشد. مدت پروژه 20 ثانیه و ویدئو آموزشی نیز برای راهنمایی شما قرار داده شده است. لازم به ذکر است این پروژه در مارکت شرکت 18 دلار فروخته می شود.

زندگی راحت و لاکچری در این زندان ها +عکس

زندگی راحت و لاکچری در این زندان ها

در تمام جهان برخی از زندان ها میباشند که واقعا مکانی آسان برای زندگی میباشند و افراد می‌توانند از همۀ امکانات برخوردار باشند. در تصور همۀ ما حبس برابر هست با جریمه و شرایط سخت و طاقت فرسا. اما حبس هاي زیادی در جهان وجود دارند که این ذهنیت را به کلی لغو میکنند و احتمالاً بتوان نام حبس هاي پنج ستاره را روی آنها گذاشت.

 

کشورهایی که در آن حبس ها برای بهنجار سازی خشونت آمیزترین متخلفان ساخته شده اند و اکثر به یک مکان تفریحی شباهت دارند تا حبس. این حبس ها امکانات زیادی دارند. مانند باشگاه بسکتبال، میز بیلیارد و خیلی موارد دیگر…در اینجا با چندین حبس جهان آشنا شوید که سختی در انها معنایی ندارد.

 

حبس سومنلینا در فنلاند هیچ سیم خارداری برای تعیین مرز برای زندانیان ندارد و فقط یک حصار چوبی کوتاه دارد و به حبس آزاد مشهور هست.

حبس هالدن در نزدیکی نروژ به زندانیان اجازه میدهد آشپزی کنند، ویدیوگیم بازی کنند، حلقه پرتاب کنند و روی تخت هاي دونفره بخوابند. اتاق هاي این حبس اکثر از اینکه شبیه به سلول باشند به خوابگاه دانشجویی شباهت دارند. در این حبس با مجرمین مانند آدم هاي عادی رفتار میشود تا بتوانند با ذهنیت تندرست تری به جامعه بازگردند.

 

حبس اصلاحات اوتاگو در نیوزیلند اکثر از اینکه به حبس شباهت داشته باشد به اتاق خواب نوجوان ها شباهت دارد. در این حبس تجهیزات سلامتی و کتابخانه هم وجود دارد تا زندانی احساس کند که عضوی از جامعه هست.

 

حبس سن پدرو واقع در لاپاز بولیوی به مدت ۲۰ سال هست که فرمان یک شهر کوچک برای ۳۰۰۰ زندانی و خانواده هاي آنها دارد. مجرمین در این حبس که زندانبان مشخصی ندارد همراه با خانواده هایشان زندگی میکنند و می‌توانند روزها آزادانه بیرون از سلول هایشان در خیابان‌ها آزادانه بچرخند. در این حبس هتل هایي هم برای میهمان ها ساخته شده هست.

 

پناهندگان زیادی به هلند روی می آورند. بنابراین هلند با هجوم پناهندگان شروع به اسکان آنها در حبس “د کوپل” کرده هست. د کوپل که به علت کاهش جنایت در این کشور بسته شده بود حالا به یک پناهگاه برای پناهجویان تبدیل شده هست.

 

مرکز دادگستری اتریش هیچ شباهتی به حبس هاي دیگر جهان ندارد. این حبس منحصر به فرد توسط فردی به نام جوزف هوهنسین طراحی شده هست. دو کتیبه در ورودی این حبس وجود دارد که هر کدام دستمزد زندانیان در باب انسانیت و احترام را تایید می‌کند.

 

حبس آرانجوئز در اسپانیا به زندانی ها اجازه می‌دهد همراه با فرزندانشان در حبس بمانند. این حبس شامل شخصیت هاي کارتونی روی دیوارها، مهدکودک و زمین بازی برای کودکان هست تا کودکان نتوانند تشخیص دهند که والدینشان پشت میله هاي حبس در بردگی میباشند.

حبس Her Majesty یا HMP در ولز اگر درب هاي قفل شده نداشت میشد به چشم یک مدرسه عمومی به آن نگاه کرد. در این حبس کلاس هاي متفاوتی تشکیل می‌شود، باشگاه، میز بیلیارد و میز پینگ پونگ وجود دارد.

 

حبس سولنتونا در سوئد به زندانیان اجازه می‌دهد آشپزی کنند، تلویزیون تماشا کنند و در باشگاه ورزش کنند. تجهیزات این حبس مانند حبس هاي فنلاند و نروژ به منظور اصلاح و توانبخشی زندانیان ترتیب داده شده اند. 

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود