لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : گجت نمایش قیمت لحظه ای طلا و ارز

گجت نمایش قیمت طلا و ارز در ویندوز

دانلود گجت کاربردی نمایش آنلاین و لحظه ای قیمت طلا و ارز در ویندوز Online Gold Rate Gadget Farsi v1.5در این مطلب با یک گجت اختصاصی جهت نمایش قیمت های هر گرم طلا 18 و 24 عیار ، سکه تمام بهار آزادی ، سکه امامی ، نیم سکه ، ریع سکه و دلار (تغییرات : اضافه شدن قیمت یورو)در ویندوز در خدمت شما هستیم که توسط سایت کافی نت IR طراحی شده است. برنامه پس از اجرا در قسمت Try ویندوز (کنار ساعت) قرار می گیرد و می توانید با قرار دادن آن در استارت آپ ویندوز هر لحظه ای که تمایل داشتید از آخرین قیمت طلا و ارز با خبر شوید.

ZPlayer

حکایت قدر عافیت کسی داند

 حکایت قدر عافیت کسی داند

پادشاهی با غلامی در کشتی نشسته بود و غلام تا آن روز، هرگز دریا ندیده بود و محنت کشتی نیازموده، گریه و زاری درنهاد و لرزه بر اندامش افتاد. هرچه کردند آرام نمی گرفت و از رفتار او اوقات پادشاه تلخ شد.

اما چاره ای به نظرشان نمی رسید. حکیمی در آن کشتی بود. به پادشاه گفت: اگر اجازه بدهی من او را خاموش می کنم.

 

گفت: اگر چنین کنی نهایت لطف را به من کرده ای. حکیم دستور داد تا غلام را به دریا انداختند. باری چند غوطه خورد و دست و پا زد.

سپس مویش را گرفتند و سوی کشتی آوردند. دست زد و مهار کشتی را گرفت، خود را بالا کشید، در گوشه ای نشست و آرام گرفت.

 

پادشاه رفتار حکیم را پسندید و پرسید: در این کار تو چه حکمتی بود؟ گفت: اول محنت غرق شدن نچشیده بود و قدر سلامت کشتی نمی دانست. هم چنین قدر عافیت کسی داند که به مصیبتی گرفتار آید.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود