لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : پروژه آماده افتر افکت Glassy Parallax

پروژه آماده افتر افکت

دانلود Glassy Parallax After Effects Templates پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو Glassy Parallax اسلاید شویی بسیار زیبا از شرکت Motionarray  با افکت هایی بسیار حرفه ای و زیبا جهت نمایش تصاویر شما که براحتی می توانید با درگ و دراپ تصاویر خود در پروژه قرار داده و آن را رندر کنید. و از نتیجه حرفه ای کار که مهترین قسمت آن عمق بخشیدن به تصاویر با کیفیت FullHD است لذت ببرید. مدت این پروژه 64 ثانیه ، بدون نیاز به پلاگین خاص و قابل اجرا بر روی افترافکت نسخه CS5 به بالا می باشد.


کارگاه های تولید کننده کلاه گیس در چین! + عکس

خواندنی ها و دیدنی ها - کارگاه های تولید کننده کلاه گیس در چین! + عکس

در یک روستا در چین بیش از 400 شرکت و تولید کننده مشغول به تولید و تجارت مو هستند.
در شهر Taihe در چین بیش از 400 شرکت و تولید کننده مشغول به تولید و فروش کلاه گیس از موهای طبیعی هستند و به سراسر جهان و حتی آفریقا صادر می‌کنند؛ در این منطقه صنعت مو یک کسب و کار جدی است.
در یک بازار در شرق چین، کیسه‌های موهای سیاه که بسیار پر سود هستند توسط فروشنده‌ها به صورت سیار، در دکه‌ها و به کشورهای دیگر صادر و فروخته می‌شود؛ Lieu Yanwen یک مرد 35 ساله می‌گوید: از 5:30 صبح مشغول به کار می‌شوم اما مشتریان خیلی چانه می‌زنند.

کارگاه های تولید کننده کلاه گیس در چین! + عکس

 یکی از تولید کننده‌ها گفت: بزرگترین بخش اقتصادی ما در Taihe است؛ تجارت مو خیلی پر سود است و با فروش داخلی و صادرات در سال 2012 حدود 66 میلیون دلار را خود اختصاص داده است؛ با توجه به سازمان تجارت جهانی تقریبا نیمی از کل صادرات این منطقه و فروش‌های محلی از فروش مو است؛ بخش زیادی از موهای طبیعی در سطح جهانی توسط چین تولید می‌شود.

چین در سال 2012 حدود 75درصد صادرات این محصول به علاوه گل مصنوعی و پر را به خود اختصاص داد؛ مدیر یک شرکت فروش مو Fu Qianwei 36 ساله گفت: با فروش مو در خارج از کشور که عمده آن‌ها آمریکاست درآمد سالانه‌مان 8 میلیون دلار بود.

کارگاه های تولید کننده کلاه گیس در چین! + عکس

 Zhang Qing یک کارگر 23 ساله می‌گوید در کارخانه این موها قبل از اینکه در بشکه آب جوش انداخته شود، ضد عفونی می‌شوند بعد داخل آب جوش انداخته شده سپس رنگ آمیزی می‌شوند؛ برخی موها با اتو صاف و برخی فردار می‌شوند؛ در یک روز 1500 مو توسط هر نفر با چرخ خیاطی دوخته می‌شود.
هرکشور دارای ویژگی‌های خود است و درخواست‌ها مختلف است مثلاً موی کم یا پر، فر یا صاف هستند.
نام مستعار این کار توسط فروشنده‌ها و تولید کننده‌گان طلای سیاه گذاشته شده است.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود