لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افتر افکت Cinematic Trailer Titles

پروژه آماده افتر افکت

دانلود پروژه آماده افتر افکت Cinematic Trailer Titles این پروژه بسیار زیبا محصول شرکت Hollywood Trailer ، نیاز به پلاگین خاصی ندارد و بر روی افترافکت نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC قابل اجرا است. کیفیت پروژه 1920×1080 و Full HD حجم 35 مگابایت در مدت زمان یک دقیقه می باشد. در ادامه مطلب می توانید پیش نمایش آن را مشاهده نمایید.

عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله +عکس

عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله

عکسهای گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله

 

دختری 22 ساله و هنرمند که بسیار علاقه دارد روی صورت خود گریم هاي عجیب و سه بعدی اجرا کند حسابی معروف شده است. مونیکا فالچیک ، گریمور 22ساله اهل لیتوانی اخیرا بدلیل آرایش و گریم هاي توهم بصری خیره کننده در شبکه اجتماعی توجه هاي بسیاری رابه خود جلب کرده است.

 

وی در کار خود از رنگ صورت و لوازم آرایش استفاده میکند و میتوان آرایش هاي عجیب وی را مشاهده کرد که صورتش را می‌تواند به ظاهری تکه تکه ، جدا شده از سر و غیر تبدیل کند.

او پیش از این با انتشار تصاویری که بیشتر انها مضمون گریم و سفر دارند، دنبال کننده هاي نسبتا زیادی در اینستاگرام داشت ولی از سال گذشته پس از آنکه شروع به انتشار عکسهایی از گریم توهم بصری کرد، میزان دنبال کننده هاي او به شدت افزایش یافت.

 

آرایش هاي متفاوت و وحشتناک دختر جوان در شبکه هاي اجتماعی

 

همه ی چیز از روز هالووین شروع شد، مونیکا تصمیم گرفت عده اي از ترفندهای آرایشی که قبلا از ویدیوهای آموزشی کسب کرده بود را برای ایجاد یک گریم عجیب بکار گرفته و به اشتراک بگذارد ولی پس ازمشاهده بازخوردهای خوبی که دریافت کرد، این روند رابا گریم هاي پیچیده تر ادامه داد.این گریمور جوان و مشتاق میگوید او از همه ی جا و از زندگی روزمره و هر چیزی برای خلق یک گریم جدید ایده میگیرد.

کاربرد گریم و جلوه هاي ویژه برای ایجاد عکسهای توهم بصری

 

مونیکا ستاره اینستاگرامی 22 ساله، جدا از توهم بصری هاي خیره کننده ، تجاربی نیز در زمینه ایجادجلوه هاي ویژه داشته و از خون مصنوعی و لاتکس برای وحشتناک تر کردن صورت خود استفاده میکند.یکی از چیزهایی که کارهای خانم فالچیک را خاص تر کرده این است که وی این فنون را کاملا به صورت خودآموز و از طریق تماشای ویدیوهای موجود در اینترنت و اینستاگرام و پس ازآن با تمرین فرا گرفته است. او می‌گوید اکنون اینکار تمام اشتیاق و بزرگ ترین سرگرمی من شده است.

گریم هاي توهم بصری دختر لیتوانیایی

 

مونیکا می‌گوید هدف او درسال ۲۰۱۸ این است که یک تیم کاری پیدا کرده تا بتواند با ایجاد یک کانال یوتوب، آموزش هاي گریم و رنگ آمیزی صورت خود رابه اشتراک بگذارد.

عجیب ترین گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله ،گریم روی صورت دختر،گریم هاي عجیب روی صورت دختر زیبا،گریم سه بعدی روی صورت دختر جذاب

 

 عکسهای گریم ها روی صورت دختر زیبای 22 ساله

 

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود