لطفا رای دهید !
   
+19

مرد‌ان در آرزوی داشتن این زنان هستند

چگونه مردان را به تسخیر خود درآوریم مردان همیشه زنان مطیع را دوست دارند زنانی که در مشکلات پا به پای همسرشان بیایند زنانی که سخت نگیرند مردان همیشه در آرزوی چنین زن هایی هستند اگر شما هم میخواهید جز این دسته از زنها باشید این مطلب را از دست ندهید.ز

زناشویی صوتی,روانشناسی زناشویی تلگرام,دانلود روانشناسی زناشویی,دانلود کتاب روانشناسی زناشویی,دانلود کتاب موفقیت در زندگی زناشویی,دانلود کتاب روانشناسی همسرداری,بهترین کتاب زناشویی,دانلود رایگان کتاب زناشویی تصویری,دانلود کتاب مسائل زناشویی pdf,دانلود کتاب مهارت های زندگی زناشویی pdf,معرفی کتاب در مورد زندگی زناشویی,کتاب روانشناسی زناشویی,روانشناسی زناشویی اندروید,روانشناسی زندگی مشترک,روانشناسی روابط زن و شوهر,سوالات روانشناسی زناشویی,همه مردان دنبال داشتن زن زیبا هستند,چیزی که زنان آرزو میکنند مردان درک کنند کنند

نمی‌خواهیم نصیحت‌تان کنیم که چطور همسرتان را راضی نگه دارید، بلکه می‌خواهیم توصیه کنیم که چگونه در نوع خودتان بهترین باشید و در عین حال به نیازهای همسرتان هم توجه کنید.

مردان دوست دارند همسرشان این کارها را انجام دهند
آرزوهایمان آنقدر با مشغله‌های جورواجور پُر شده که عجیب نیست مایل نباشیم به لیست کارهایمان، چیزهایی اضافه کنیم، مخصوصا اگر مربوط به خوشنود کردن همسرمان و رسیدگی به نیازهای او باشد! ممکن است بپرسید، مگر او همه‌ی نیازهای من را برآورده می‌کند؟ هرچند باید به نیازها و خواسته‌های خودمان اهمیت بدهیم، اما توجه به زندگی مشترک و نیازهای همسر نیز همان اندازه مهم است.

نمی‌خواهیم نصیحت‌تان کنیم که چطور همسرتان را راضی نگه دارید، بلکه می‌خواهیم توصیه کنیم که چگونه در نوع خودتان بهترین باشید و در عین حال به نیازهای همسرتان هم توجه کنید. منتظر نمانید تا همسرتان تغییر را شروع کند، شما نفر اولی باشید که جرقه‌ی تغییر را می‌زند. حالا در این مسیر چیزهایی وجود دارد که همسرتان آرزو می‌کند بیشتر انجامشان دهید.
مرد‌ان در آرزوی داشتن این زنان هستند,روانشناسی زناشویی,تست روانشناسی زناشویی,روانشناسی زناشویی صوتی,روانشناسی زناشویی تلگرام,دانلود روانشناسی زناشویی,دانلود کتاب روانشناسی زناشویی,دانلود کتاب موفقیت در زندگی زناشویی,دانلود کتاب روانشناسی همسرداری,بهترین کتاب زناشویی,دانلود رایگان کتاب زناشویی تصویری,دانلود کتاب مسائل زناشویی pdf,دانلود کتاب مهارت های زندگی زناشویی pdf,معرفی کتاب در مورد زندگی زناشویی,کتاب روانشناسی زناشویی,روانشناسی زناشویی اندروید,روانشناسی زندگی مشترک,روانشناسی روابط زن و شوهر,سوالات روانشناسی زناشویی,همه مردان دنبال داشتن زن زیبا هستند,چیزی که زنان آرزو میکنند مردان درک کنند
 
سخت نگیرید و کمی خوش بگذرانید
در دنیای امروز زندگی گاهی چنان پر ازشتاب و جنجال می‌شود که ممکن است چیزهای مهم و با ارزش را به راحتی فراموش کنیم. ما اغلب مجبوریم همزمان چندین کار انجام دهیم تا از قافله عقب نمانیم و اصرار داریم طبق روتین و برنامه‌ی همیشگی‌مان پیش برویم اما واقعا چه اشکالی دارد بعضی وقتها هم بدون ترس و نگرانی، برنامه‌ای را کنسل کنیم و کمی هم خوش بگذرانیم یا کاری عجیب و غریب انجام دهیم؟!

 
اگر کمی هم سخت گیری را کنار بگذارید و برای یک تغییر هر چند کوچک، انعطاف نشان دهید شوهرتان حتما مشتاقانه آن را دوست خواهد داشت. شاید اولش سخت باشد که بخواهید در برابر عادتهای‌تان مقاومت کنید اما نهایتا با احساس شادابی و رضایتی که هر دو به آن خواهید رسید، خوشنودتر خواهید بود.


خودتان باشید
وقتی پای ظاهر به میان می‌آید باید همان کاری را انجام دهید که راحتید و شادتان می‌کند. اگر دوست دارید هر روز صبح آرایش کنید چون حس خوبی به شما می‌دهد، خب این کار را بکنید؛ همه‌ی ما باید نسبت به خودمان احساس خوبی داشته باشیم. اما موضوع اینجاست که علی رغم چیزی که امروزه هجوم تبلیغاتها و بزرگنمایی‌هایی شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد، مردها واقعا ترجیح می‌دهند زنها آرایش کمتری داشته باشند و ظاهر حقیقی خود را پشت لایه‌های مصنوعی آرایش پنهان نکنند.

 
خونسرد باشید و آرام
اگر همسرتان دچار اشتباهی شود یا لازم باشد نکته‌ای را به او یادآوری کنید، خیلی وسوسه انگیز است که مدام این کار را تکرار کنید و نسبت به اشتباه او سخت گیری کنید. یا ممکن است همکار، دوست و یا همسایه‌ی شما خطایی کرده باشد که بخواهید مدام و پشت سر هم شکایت‌تان را بروز دهید و درموردش پیش همسرتان حرف بزنید. البته بدون تردید باید با همسرتان گفتگو کنید و راه ارتباط را همیشه باز نگه دارید، این حق شماست که بخواهید عیب او برطرف شود تا او را همچنان مقتدر ببینید اما باور کنید بعد از یک بار گوشزد کردن، دیگر نیازی نیست بارها تکرارش کنید و خون‌تان همچنان بجوشد! به همسرتان زمان بدهید، بله این بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. این بار اگر خودتان را در حال عصبانیت و تکرار دیدید، یک لحظه مکث کنید و نفس عمیق بکشید و حتما به خودتان یادآوری کنید که دیگر کافیست.

 
گاهی هم شما پیشقدم شوید
همه‌ی ما زنها طبیعتا دوست داریم طرف مقابلمان پیش قدم شود، یعنی در جایگاه ناز باشیم و او در جایگاه نیاز! مردها هم ذاتا ترجیح می‌دهند قدم اول را بردارند، اما در اعماق وجودشان میلی وجود دارد که دوست دارند گاهی هم شما پیشقدم شوید، در رابطه‌ی جنسی، در هدیه دادن، در ابراز عشق، در غافلگیر کردن و ... . اگر تا به حال این کار را نکرده‌اید دست به کار شوید، این یک سورپرایز بزرگ برای همسرتان خواهد بود!


منبع : زندگی ایده آل

به این مطلب علاقه دارید ؟ برای دوستان خود در تلگرام یا اینستاگرام ارسال کنید :  
 ارسال مطلب در تلگرام     ارسال مطلب در اینستاگرام

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود