لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

اولین جنگل عمودی آسیا ساخته شد + تصاویر

یکی از ایده های فوق العاده برای محیط زیست در شهر نانجینگ چین اجرا شد. 2ساختمان بلند که 100 درخت و 2500 بوته در نمای خود جای داده اند به عنوان اولین جنگل عمودی آسیا در کشور چین ساخته شد.تصاویری که میبینید متعلق به جنگل عمودی است که با طراحی حرفه ای و اصولی توانند روزانه 60 کیلوگرم اکسیژن تولید کنند.

ساخت اولین جنگل عمودی در آسیا

جنگل عمودی آسیا چین
دو ساختمان در کنار یکدیگر قرار است در روز 60 کیلوگرم اکسیژن را وارد هوا کنند تا انسان ها از تنفس لذت ببرند. ارتفاع این دو ساختمان 107.89 ( ساختمان کوتاه تر) و 199.94 ( ساختمان بلندتر) اعلام شده است.روند ساخت این ساختمان زیبا که توسط طراحان ایتالیایی در حال تکمیل است تا سال آینده پایان خواهد یافت . این جنگل عمودی بی نظیر 100 درخت و 2500 بوته از 23 گونه متفاوت ساخته شده است.

ساختمان بلند یک ساختمان اداری است که متشکل از دفتر کار ،موزه ،مدرسه معماری و باشگاه خواهد بود. ساختمان کوتاهتر که در حقیقت یک هتل زیباست دارای یک استخر مجهز در پشت بام و 247 اتاق است.

نمایی از جنگل عمودی در چین

این اولین جنگل عمودی نیست که ساخته می شود و اولین جنگل عمودی جهان در میلان ساخته شد که تصویر ان را مشاهده می کنید.

 عکس جنگل عمودی در میلان

یک نمونه دیگر در حال ساخت در سوئیس است.

 طرح جنگل عمودی طراحی شده برای سوئیس
اولین جنگل عمودی آسیا ساخته شد + تصاویر


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود