لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.اولین جنگل عمودی آسیا ساخته شد + تصاویر

یکی از ایده های فوق العاده برای محیط زیست در شهر نانجینگ چین اجرا شد. 2ساختمان بلند که 100 درخت و 2500 بوته در نمای خود جای داده اند به عنوان اولین جنگل عمودی آسیا در کشور چین ساخته شد.تصاویری که میبینید متعلق به جنگل عمودی است که با طراحی حرفه ای و اصولی توانند روزانه 60 کیلوگرم اکسیژن تولید کنند.

ساخت اولین جنگل عمودی در آسیا

جنگل عمودی آسیا چین
دو ساختمان در کنار یکدیگر قرار است در روز 60 کیلوگرم اکسیژن را وارد هوا کنند تا انسان ها از تنفس لذت ببرند. ارتفاع این دو ساختمان 107.89 ( ساختمان کوتاه تر) و 199.94 ( ساختمان بلندتر) اعلام شده است.روند ساخت این ساختمان زیبا که توسط طراحان ایتالیایی در حال تکمیل است تا سال آینده پایان خواهد یافت . این جنگل عمودی بی نظیر 100 درخت و 2500 بوته از 23 گونه متفاوت ساخته شده است.

ساختمان بلند یک ساختمان اداری است که متشکل از دفتر کار ،موزه ،مدرسه معماری و باشگاه خواهد بود. ساختمان کوتاهتر که در حقیقت یک هتل زیباست دارای یک استخر مجهز در پشت بام و 247 اتاق است.

نمایی از جنگل عمودی در چین

این اولین جنگل عمودی نیست که ساخته می شود و اولین جنگل عمودی جهان در میلان ساخته شد که تصویر ان را مشاهده می کنید.

 عکس جنگل عمودی در میلان

یک نمونه دیگر در حال ساخت در سوئیس است.

 طرح جنگل عمودی طراحی شده برای سوئیس
اولین جنگل عمودی آسیا ساخته شد + تصاویر

5 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود