لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

ترسناک ترین جاده دست ساز جهان در دل کوه + عکس

ترسناک ترین جاده دست ساز جهان در دل کوه

جاده ای باریک و زیبا که یک طرف آن دره عمیق وجود دارد و در زیر کوه ها و صخره ها عبور کرده است.

 

روستائیان زحمت کش و خلاق در وسط کوه یک جاده باریک درست کرده اند که ماشین ها می تواند از آنجا عبور نمایند این روستا در چین قرار دارد و مردمانش چون راه چاره ای نداشتند با کمک هم توانستند روزها به ساختن این جاده بپردازند و نهایتا توانستند این جاده را تمام کنند امروزه خیلی از مردم از این جاده استفاده می نمایند در ادامه تصاویری زیبا از زیباترین جاده دست ساز جهان در دل کوه را در سایت کافی نت خواهید دید با ما همراه باشید.

این جاده به دست روستانشینان چینی در دل کوه ساخته شده است. به گزارش پورتال تفریحی فراناز، چند تصویری که می‌بینید، از جاده‌ای که در دل کوه با دستان روستانشینان در روستایی دورافتاده در چین ساخته شده است، گرفته شده‌اند.

 

ساختن این جاده با طول 6 هزار متر که در ارتفاع 3 هزار متری سطح زمین ساخته شده، 6 سال طول کشیده است و کسانی که آن را ساخته‌اند در زمان ساختن آن امیدوار بودند که زمان کمتری را صرف کنند تا به خارج از روستا بروند که همین طور هم شد.گفتنی است؛ ساخت این جاده در سال 2000 آغاز و در سال 2006 به پایان رسید که مردم قبل از ساخت آن ساعت‌ها طول می‌کشید تا مردم با بالا رفتن از کوه‌ از روستا خارج شوند اما حالا آن‌ها با این جاده فقط 10 دقیقه وقت می‌گذارند تا از روستا خارج شوند.


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود