Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

زمین تنیس زیر آب دریا در دبی + تصاویر

زمین تنیس زیر آب دریا در دبی + تصاویر

این سالن ورزشی تنیس دارای یک سقف شیشه ای بزرگ خواهد بود

 

دبی یکی از بهترین شهرهای امارات متحده عربی است این شهر دارای جاذبه های دیدنی زیادی است و همه ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های دیدنی این شهر لذت می برند در این شهر مراکز خرید و هتل های لوکس فراوانی ساخته شده است که بسیار زیبا و لوکس می باشند یکی از جاذبه های دیدنی این شهر زمین تنیس زیر آب دریا می باشد که توسط آقای کاتالای ۳۰ ساله طراحی شده است در ادامه تصاویری از زمین تنیس زیر آب دریا در دبی را در کافی نت مشاهده کنید.

 

زمین تنیس زیر آب
دبی منطقه سرمایه دارها است و سرمایه گذاری در دبی برای بسیاری از افراد سود بسیار بالایی دارد. به همین جهت به تازگی در دبی نخستین زمین تنیس زیر آب اقیانوس ساخته شد و مورد استقبال بسیاری از ورزشکاران و هواداران ورزش تنیس قرار گرفت.

این سالن ورزشی تنیس توسط آقای کاتالای ۳۰ ساله طراحی شده است ،قرار است که این سالن در دبی ساخته شود و آقای کاتالا می گوید به دنبال سازنده برای عملی کردن طرح خود است.

این سالن ورزشی تنیس توسط آقای کاتالای ۳۰ ساله طراحی شده است

 

این سالن ورزشی تنیس دارای یک سقف شیشه ای بزرگ خواهد بود اما نکته مهم در ساخت آن داشتن شیشه هایی چند لایه با مقاومت بالاست. این زمین تنیس مانند حبابی بین آب است و سقف آن به صورت منحنی است.

 

آقای کاتالا می گوید به این پروژه باور دارد و آنرا ترکیبی از تکنولوژی و ورزش می داند.واقعا چنین پدیده ای در دنیای ورزش تاکنون بی سابقه و کم نظیر بوده است.

 این زمین تنیس مانند حبابی بین آب است و سقف آن به صورت منحنی است


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود