لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : دانلود پروژه آماده افترافکت PhotoLogo

پروژه آماده افتر افکت فتو لوگو

دانلود پروژه افترافکت فتولوگو در این مطلب پروژه بسیار زیبا و سه بعدیPhoto Logo رو برای شما عزیزان آماده کردیم که از چند بخش تشکیل شده و هر بخش تصاویر شما را به زیباترین شکل ممکن و سه بعدی نمایش و در آخر لوگو شما ظاهر می گردد. همانند سایر پروژه ها به پلاگین خاصی نیاز ندارد و با افترافکت نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC سازگار است. کیفیت خروجی FHD با تفکیک پذیری 1920×1080 پیکسل و حجم پروژه 15 مگابایت با رندرینگ سریع می باشد. لازم به ذکر است این پروژه نیز در مارکت شرکت سازنده به قیمت 24 دلار به فروش میرسد.


امامزاده عبدالله (ع) شهر ری

امامزاده عبدالله (ع) شهر ری

آستان امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان ری

 

آستان امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهرستان ری، بخش مرکزی، شهرری، خیابان فدائیان اسلام، روبروی سه راه ورامین، خیابان فرعی که مستقیماً به بقعه منتهی می شود، واقع شده است. بنای اصلی ساختمان بقعه به احتمال قوي مربوط به قرن يازدهم و از آثار دوره صفوي بوده و تزيينات و ايوان شرقي رواق فعلي آن توسط ميرزا كاظم خان نظام الملک در سال 274 قمري صورت گرفته و گنبدي بزرگ بر فرازآن و ايواني هم در شمال حرم احداث شده است.

بنای اصلی ساختمان بقعه امامزاده عبدالله به احتمال قوي مربوط به قرن يازدهم و از آثار دوره صفوي بوده

 

درسالهاي 1329 و 1378 شمسي تعمير و مرمت بسيار عالي و دقيق به ويژه در داخل حرم اين بقعه صورت پذيرفته است. كاشيكاري ازاره ايوان و حرم با نقاشيهاي ديواري و مقرنس كاري و رنگ آميزي داخل حرم به شيوه اي صحيح و با سليقه انجام گرفته است. در كتيبه كاشي خشتي ايوان بقعه اشعاري به خط نستعليق موجود است كه شامل مدح باني عمارت و تاريخ 1274 قمري است. درب خاتم بنا هم توسط ميرزا كاظم خان نظام الملک وقف گرديده و داراي تاريخ 1276 ق است. از فعاليتهاي عمراني سالهاي اخير احداث سر درب ورودي محوطه بقعه است كه مورد توجه مردم قرار گرفته است.

درسالهاي 1329 و 1378 شمسي مرمت عالي و دقيق در بقعه امامزاده عبدالله صورت گرفت

 

رواق بزرگی در مشرق حرم داشت و دربی هم از رواق و درب دیگری از حرم هردو درب به جنوب باز می شد. ضريح بقعه از جنس فولاد با روكش طلاست كه در سال 1368 شمسي ساخته و نصب شده است. بقعه متبركه امامزاده جليل القدر ابوعبدالله حسين (علیه السلام) با توجه به نزديكي بقعه مزبور به حرم حضرت عبدالعظيم (علیه السلام) شهرري و محوطه بزرگ و با صفای آن قابليت پذيرائي از زوار و جهانگردان در روزهاي هفته به ويژه ايام متبرك اسلامي وجود دارد. ضمناً كتابخانه و فروشگاه از امكانات جانبي اين بقعه است كه در اختيار علاقه مندان قرار دارد. این اثر به شماره 2313 در تاریخ 1378/2/14 به ثبت آثار ملی رسیده است.

آدرس :استان تهران ـ شهرستان ری ـ بخش مرکزی ـ شهرري، خیابان فدائیان اسلام

 تزيينات و ايوان شرقي رواق فعلي بقعه امامزاده عبدالله توسط ميرزا كاظم خان نظام الملک صورت گرفته

 

 

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود