لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : غیرفعال سازی آپدیت های ویندوز 10

عنوان برنامه : غیرفعال سازی آپدیت های خودکار ویندوز 10
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ(نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات کاربران خصوصا کاربران ایرانی قابلیت جدیدی است که در ویندوز 10 قرار داده شده و آن هم قابلیت  بروزرسانی خودکار آپدیت های ویندوز 10 می باشد. آپدیت ها در پس زمینه ویندوز بدون اطلاع کاربر دانلود می شود و امکان غیرفعال سازی آن در ویندوز فراهم نشده که موجب مصرف زیاد پهنای باند اینترنت می شود ، برای همین در این مطلب از سایت کافی نت IR نرم افزار کم حجم و کاربردی را به شما معرفی می کنیم که براحتی آپدیت خودکار ویندوز 10 را غیر فعال نمایید.باران صورتی از آسمان نارنجی لس آنجلس! + عکس

باران صورتی از آسمان نارنجی لس آنجلس

آسمان نارنجی و باران صورتی در لس آنجلس
این اولین بار نیست که آسمان لس آنجلس با تغییر رنگ مواجه می شود چراکه آتش سوزی های شدید در جنگل های کالیفرنیا موجب میشود هوای این کشور به قدری آلوده شود که آسمانش تغییر رنگ دهد چنانچه بخاطر آتش سوزی هایی که اخیرا رخ داده است آسمان لس آنجلس به رنگ نارنجی در آمده است.
 
آتش سوزی هایی که در جنگل های کالیفرنیا از روز جمعه شروع شده است به سرعت در حال پیشروی در شهر لس آنجلس است و تاکنون 22 هزار هکتار از جنگل های کالیفرنیا را در شعله های خود سوزانده است.جمعیتی بالغ بر 1700 نفر آتش نشان در حال خاموش کردن این آتش در بیشه های این ایالت هستند.

آتش نشان ها برای جلوگیری پیشروی سریع شعله های آتش در شهر لس آنجلس مجبور به استفاده از ماده ای شیمیایی صورتی رنگ همراه با آب شدند و با استفاده از این مخلوط خانه ها و ماشین هایی که در این شهر بودند کاملا به رنگ صورتی درآمده اند .

گفته می شود ماده استفاده شده در این مخلوط سمی نیست و خطری برای انسان ندارد اما تا به حال 18 خانه به طور کامل در شعله های آتش نابود شده اند و 1500 خانه در معرض تهدید شعله های آتش هستند.

گفتنی است،مسئولان اعلام کرده اند که یک جنازه در محل آتش سوزی یکی از خانه های این شهر پیدا شده است.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود