لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

باران صورتی از آسمان نارنجی لس آنجلس! + عکس

باران صورتی از آسمان نارنجی لس آنجلس

آسمان نارنجی و باران صورتی در لس آنجلس
این اولین بار نیست که آسمان لس آنجلس با تغییر رنگ مواجه می شود چراکه آتش سوزی های شدید در جنگل های کالیفرنیا موجب میشود هوای این کشور به قدری آلوده شود که آسمانش تغییر رنگ دهد چنانچه بخاطر آتش سوزی هایی که اخیرا رخ داده است آسمان لس آنجلس به رنگ نارنجی در آمده است.
 
آتش سوزی هایی که در جنگل های کالیفرنیا از روز جمعه شروع شده است به سرعت در حال پیشروی در شهر لس آنجلس است و تاکنون 22 هزار هکتار از جنگل های کالیفرنیا را در شعله های خود سوزانده است.جمعیتی بالغ بر 1700 نفر آتش نشان در حال خاموش کردن این آتش در بیشه های این ایالت هستند.

آتش نشان ها برای جلوگیری پیشروی سریع شعله های آتش در شهر لس آنجلس مجبور به استفاده از ماده ای شیمیایی صورتی رنگ همراه با آب شدند و با استفاده از این مخلوط خانه ها و ماشین هایی که در این شهر بودند کاملا به رنگ صورتی درآمده اند .

گفته می شود ماده استفاده شده در این مخلوط سمی نیست و خطری برای انسان ندارد اما تا به حال 18 خانه به طور کامل در شعله های آتش نابود شده اند و 1500 خانه در معرض تهدید شعله های آتش هستند.

گفتنی است،مسئولان اعلام کرده اند که یک جنازه در محل آتش سوزی یکی از خانه های این شهر پیدا شده است.


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود