لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : دانلود پروژه افترافکت اسلایدشو خبری

پروژه آماده افتر افکت تیتراژ خبر

دانلود پروژه افترافکت اسلایدشو خبری News SlideShow این پروژه بسیار زیبا و در عین حال ساده و قابل ویرایش می تواند تصاویر شما را در قالب یک تیتراژ خبری نمایش دهد و از آن می توانید در کارهای حرفه ای و سفارشات خود استفاده کنید. این پروژه نیاز به پلاگین خاصی ندارد ، مدت پروژه 54 ثانیه ، حجم پروژه در حدود 50 مگابایت و کیفیت اسلایدشو خروجی شما Resolution HD 1920 × 1080 می باشد و با نسخه های After Effects CS6, CC and CC 2015 سازگار است. لازم به ذکر است این پروژه نیز در وب سایت شرکت سازنده به قیمت 18 دلار فروخته می شود.


راهنمای سفر به مراکش + تصاویر

راهنمای سفر به مراکش

بنابر آنچه در کتاب «غلط ننویسیم» نوشته ابوالحسن نجفی آمده «مراکش در قدیم مغرب نامیده می‌شده. مراکش فقط ایالتی از این کشور، و نیز نام کرسی این ایالت است. علت این اطلاق جزء بر کلّ ظاهراً این بوده که در دوران اخیر کلمهٔ مغرب به کشور‌های اروپا و آمریکا اطلاق شده‌است و در کتاب‌های فارسی، برای رفع ابهام، لفظِ مراکش را بر کلّ کشور مغرب تعمیم داده‌اند. باید دانست که هم در متون گذشتهٔ فارسی و عربی و هم در اصطلاح امروزهٔ کشور‌های عربی‌زبان، نام این کشور مغرب است و نه مراکش.»

 

راهنمای سفر به مراکش
شایان ذکر است؛ از شهر‌های بزرگ مراکش می‌توان به کازابلانکا، رباط، فاس، مراکش، اگادیر، طنجه، مکناس، وجده، تطوان و قنیطره اشاره کرد. ولیلی، شفشاون، دره تودرا، صویره، دره درعا، ارگ چبی، آیت بن حدو و جماع‌الفنا از جاذبه‌های گردشگری مراکش به حساب می‌آیند.

از شهر‌های بزرگ مراکش می‌توان به کازابلانکا، رباط، فاس، مراکش، اگادیر و طنجهاشاره کرد

شفشاون
شفشاون شهری تاریخی با جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر است. این شهر تاریخی در ساحل مدیترانه و جنوب تنگه جبل‌الطارق قرار گرفته است.شهر تاریخی شفشاون متعلق به ۶۰۰ سال قبل است.این شهر به عنوان فیروزه‌ای‌ترین شهر دنیا شناخته می‌شود.

شفشاون شهری تاریخی با جمعیتی بالغ بر ۳۵ هزار نفر است

دره درعا
درعا نام دره‌ای است که در جنوب کوه‌های اطلس بزرگ قرار گرفته است. این دره دربرگیرنده قصبه‌های قدیمی، روستا‌های بربر و نخلستان است.

 

درعا نام دره‌ای است که در جنوب کوه‌های اطلس بزرگ قرار گرفته است

ارگ چبی
امروزه تپه‌های شنی صحرای آفریقا با نام ارگ چبی شناخته می‌شوند. این تپه‌ها با شن و ماسه‌های نارنجی توجه هر گردشگری را به خود جلب می‌کند.

 

امروزه تپه‌های شنی صحرای آفریقا با نام ارگ چبی شناخته می‌شوند.

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود