لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

واکنش عجیب ایوان زایتسف ستاره ایتالیا به کاربران ایرانی

 تیم ملی والیبال ایتالیا در رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۱۴ برابر ایران در هر دو دیدار اول با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید؛ این نتیجه باعث شد تا برخی از کاربران اینترنتی به صفحه شخصی “ایوان زایتسف”، پشت‌ خط زن تیم ملی والیبال ایتالیا هجوم بیاورند. پیش از این هم همین اتفاق برای زایتسف رخ داده بود.

ایوان زایتسف، ستاره روسی – ایتالیایی لاجوردی‌پوشان پس از بازی در صفحه شخصی خود اظهار داشت «تیم بزرگ پیروز شد؛ خداحافظ تریسته زیبا» و «چه اتفاقی افتاد برای دوستان ایرانی؟ ۳ بر صفر؟» که همین اظهار نظر موجب شد ایرانی‌های زیادی به وی اعتراض کنند.

نکته جالب توجه درمورد این حملات این است که زایتسف هم به اکثر نظرات واکنش نشان داده و با کری‌خوانی جواب کاربران را می‌دهد.

با این وجود آسمان خراش های والیبال ایران انتقام این دو بازی را در تهران گرفتند و ایتالیا را با نتایج 3 بر 0 و 3 بر یک شکست دادند تا تیم ملی کشورمان به یک غول والیبال در دنیا تبدیل شود.


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود