لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.


شوخی ساندویچی استقلالی ها با پرسپولیس + عکس

حمله ساندویچی استقلالی ها به پرسپولیس

استقلالی ها با انتشار تصاویری طنز برای تیم پرسپولیس به صحبت های سرپرست این باشگاه واکنش نشان دادند.حمله ساندویچی استقلالی ها به پرسپولیس
پس از صحبت های سرپرست تیم پرسپولیس که اعلام کرده بود به هواداران این تیم ساندویچ میدهد استقلالی ها از این فرصت استفاده کرده تصاویری طنزآلود را منتشر کردند.
پس از اینکه علی اکبر طاهری در نشست خبری اش اعلام کرد در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی برای اینکه هواداران پرسپولیس به ورزشگاه بیایند به هواداران ساندویچ می دهد، می شد پیش بینی کرد این اظهار نظر عجیب دست مایه ای برای استقلالی ها شود.

شوخی ساندویچی استقلالی ها با پرسپولیس
حالا هواداران استقلال و حتی تراکتورسازی در فضای مجاری با پخش تصاویری طنز به این اظهار نظر طاهری واکنش نشان داده اند. اینطور پیش بینی می شود که بعد از صحبت های طاهری هواداران استقلال لقب جدیدی را برای پرسپولیسی ها در نظر گرفته اند.

 شوخی استقلالی ها با پرسپولیس
شوخی ساندویچی استقلالی ها با پرسپولیس + عکس

منبع : فردا - /ک

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود