لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : برنامه فارسی مدیریت ترافیک اینترنت

مدیریت ترافیک مصرفی اینترنت برای اعضای خانواده

دانلود نرم افزار فارسی کنتور ترافیک مصرفی اینترنت Counter Download v1.0 Farsi این برنامه که توسط سایت کافی نتIR طراحی و برنامه نویسی شده است یک برنامه ساده ، کم حجم و
در عین حال کاربردی است که بیشتر به درد کسانی می خورد در منزل خود چند نفر از رایانه متصل به اینترنت استفاده می کنند و مشخص نیست که چه کسی اینترنت را تمام می کند !

در این برنامه که می توانید چند کپی از نسخه قابل اجرا بنام اعضای خانواده ایجاد کنید ، مقدار حجم مثلا دو گیگ و محدودیت زمانی ایجاد می کنید و کاربر با Start زدن کنتور خود میزان حجم مصرفی خود را ثبت می کند.اتفاقی خوب برای ستاره والیبال ساحلی بانوان آمریکا + عکس

اتفاقی خوب برای ستاره والیبال ساحلی بانوان آمریکا + عکس

ستاره والیبال ساحلی امریکا متوجه شد هنگام کسب مدال در المپیک لندن 5 هفته باردار بوده است.کری والش" 34 ساله که توانست به همراه هم تیمی هایش در این رقابتها مدال طلا را کسب کند بعد از مسابقات المپیک لندن متوجه شد که 5 هفته باردار بوده است. او اکنون سه ماه نیم است که باردار است و از این مسئله بسیار خوشحال و راضی به نظر می آید.

او میگوید قبل از المپیک قصد داشته که سومین فرزندش را باردار شود اما هرگز تصور نمیکرد این مسئله انقدر زود اتفاق بیوفتد. وی اضافه میکند هنگام رقابتها احساس خاصی داشت که نشان میداد وی باردار است به همین دلیل به محض بازگشت به امریکا نزد پزشک رفت و آنجا بود که مشخص شد حدس او درست بوده.

ختنم "والش" اولین زنی است که توانسته است در رشته والیبال ساحلی سه مدال طلا کسب کند و از این لحاظ رکورد دار به شمار میرود. پزشک او معتقد است اینکه تمرین های سخت طی بازیهای المپیک و استرس ناشی از بازیها و شیرجه ها و پرش ها به جنین او آسیب نرسانده چیزی شبیه یک معجزه است. والش گفته است قصد دارد بعد از به دنیا آمدن فرزندش برای المپیک بعدی حاضر شود  آماده تر و قوی تر از همیشه راهی ریودوژانیرو شود.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود