لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.

برنامه کامل بازیهای المپیک ریو 2016 | فیلم و نتایج | جدول مدال‌ها

مسابقات المپیک ریو 2016
المپیک تابستانی 2016 که با نام رسمی «بازی های المپیاد سی و یکم» شناخته می شود از 30 ژوئیه تا 15 اوت 2016 میلادی، برابر با 15 تا 31 مرداد ماه 1395 در شهر ریو دوژانیرو در کشور برزیل برگزار خواهد شد.
شهر ریو دوژانیرو به عنوان میزبان این بازی ها در تاریخ 2 اکتبر 2009 میلادی، توسط کمیته بین المللی المپیک انتخاب شد.
با توجه به قراردادهای کنونی این بازی ها از ان.بی.سی در ایالات متحده پخش خواهند شد. 28 رشته ورزشی در این المپیک برگزار خواهد شد و رشته های راگبی 7نفره و گلف برای اولین بار به برنامه مسابقات اضافه شده اند. المپیک 2016 به میزبانی ریودوژانیرو از 15 تا 31 مرداد برگزار خواهد شد.

برنامه بازی ها به شرح زیر است:

تیراندازی با کمان (6 تا 12 آگوست - 16 تا 22 مرداد)
دوومیدانی (12 تا 20 آگوست - 22 تا 30 مرداد)
دوومیدانی - ماراتن (14 آگوست - 24 مرداد)
دوومیدانی - پیاده روی (12 آگوست - 22 مرداد)
بسکتبال (6 تا 21 آگوست - 16 تا 31 مرداد)
بدمینتون (11 تا 20 آگوست - 21 تا 30 مرداد)
پنجگانه (18 تا 20 آگوست - 28 تا 30 مرداد)
والیبال ساحلی (6 تا 18 آگوست - 16 تا 28 مرداد)
سوارکاری درساژ (10 تا 12 و 15 آگوست - 20 تا 22 مرداد و 25 مرداد)
سوارکاری (6 تا 9 آگوست - 16 تا 29 مرداد)
سوارکاری پرش (14، 16، 17 و 19 آگوست - 24، 26، 27 و 29 مرداد)
بوکس (6 تا 21 آگوست - 16 تا 31 مرداد)
شمشیربازی (6 تا 14 آگوست - 16 تا 24 مرداد)
هاکی (6 تا 19 آگوست - 26 تا 29 مرداد)
تیراندازی (6 تا 14 آگوست - 16 تا 24 مرداد)
گلف (11 تا 14 و 17 تا 20 آگوست - 21 تا 24 مرداد و 17 تا 30 مرداد)
راگبی (6 تا 11 آگوست - 16 تا 21 مرداد)
تنیس روی میز (6 تا 17 آگوست - 16 تا 27 مرداد)
دوچرخه سواری کوهستان ( 20 تا 21 آگوست - 30 و 31 مرداد)
دوچرخه سواری سرعت جاده (6 و 7 آگوست - 16 و 17 مرداد)
دوچرخه سواری ترک (11 تا 16 آگوست - 21 تا 26 مرداد)
دوچرخه سواری (17 تا 19 آگوست - 27 تا 29 مرداد ) BMX
دوچرخه سواری تایم تریل (10 آگوست - 20 مرداد)
کانو اسلالوم (7 تا 11 آگوست - 17 تا 21 مرداد)
کانو اسپرینت (15 تا 20 آگوست - 25 تا 30 مرداد)
ژیمناستیک هنری (6 تا 11 و 14 تا 17 آگوست - 16 تا 21 مرداد و 24 تا 27 مرداد)
ژیمناستیک ریتمیک (19 تا 21 آگوست - 29 تا 31 مرداد)
ژیمناستیک ترامپولین ( 12 و 13 آگوست - 22 و 23 مرداد)
بادبانی (8 تا 18 آگوست - 18 تا 28 مرداد)
جودو (6 تا 12 آگوست - 16 تا 22 مرداد)
شنا ماراتن (16 و 17 آگوست - 26 و 27 مرداد)
شنای موزون (14 تا 16 و 18 تا 19 آگوست - 24 تا 26 و 28 تا 29 مرداد)
شنا (6 تا 13 آگوست - 16 تا 23 مرداد)
شیرجه (7 تا 10 و 12 تا 20 آگوست - 17 تا 20 و 22 تا 30 مرداد)
هندبال (6 تا 19 آگوست - 16 تا 29 مرداد)
روئینگ (6 تا 14 آگوست - 16 تا 24 مرداد)
تکواندو (17 تا 20 آگوست - 27 تا 30 مرداد)
والیبال (6 تا 21 آگوست - 16 تا 31 مرداد)
واترپلو (8 تا 20 آگوست - 18 تا 30 مرداد)
تنیس (6 تا 14 آگوست - 16 تا 24 مرداد)
سه گانه (19 آگوست - 29 مرداد)
وزنه برداری (6 تا 10 و 12 تا 16 آگوست - 16 تا 20 و 22 تا 26 مرداد)
کشتی آزاد (17 تا 21 آگوست - 27 تا 31 مرداد)
کشتی فرنگی (14 تا 16 آگوست - 24 تا 26 مرداد)


نتایج کاروان ایران در المپیک ریو
نتایج ورزشکاران ایران در نخستین روز بازی های المپیک ریو

 

===============================
برنامه و ساعت مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ریو 2016 به شرح زیر است:

1-بوکس
احسان روزبهانی یک شنبه 17 مرداد ساعت 18:30 مقدماتی

2-دو و میدانی: 
رضا قاسمی ،حسن تفتیان :دو 100 متر شنبه 23 مرداد ساعت 17مقدماتی /یک شنبه 24 مرداد از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی وفینال  
لیلا رجبی: پرتاب وزنه جمعه 22مردا ساعت 17 مقدماتی 
احسان حدادی ،محمد صمیمی: جمعه 22 مرداد پرتاب دیسک ساعت 17 مقدماتی /شنبه 23 مرداد ساعت 17 فینال
محمد جعفر مرادی : دو ماراتن 31 مرداد ساعت 17 
حمید رضا زور آوند :پیاده روی جمعه 22 مرداد ساعت 22  
محمد ارزنده :پرش طول 23 مرداد ساعت 3:50 بامداد
کاوه موسوی وپژمان قلعه نویی : پرتاب چکش چهارشنبه27 مرداد ساعت 17

3-تکواندو:
فرزان عاشور زاده : وزن 58 چهارشنبه 27 مرداد ساعت16:30مقدماتی، از ساعت 22:30یک چهارم نهایی
نیمه نهایی پنج شنبه 28 مرداد ساعت 3:30 بامدادشانس مجدد و فینال 
مهدی خدابخشی :جمعه 29 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی ،ازساعت 22:30 یک چهارم نهایی  
ونیمه نهایی ،شنبه 30 مرداد ساعت 3:30 بامداد فینال  
سجاد مردانی : شنبه 30 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی ،ساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی یک شنبه 31مرداد ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال
کیمیا علیزاده: پنج شنبه 28 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی ونیمه نهایی جمعه 29 مرداد ساعت 3:30 شانس مجددو فینال

4-تیراندازی:
الهه احمدی ونجمه خدمتی : تفنگ بادی 10 مترشنبه 16 مرداد ازساعت 16 مقدماتی ساعت 18فینال  
گلنوش سبقت الهی : تپانچه بادی یک شنبه 17 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی  ساعات18:30 فینال
سه شنبه 19 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت ،ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت ،فینال ساعت 23
پوریا نوروزیان : تفنگ بادی 10 متردوشنبه18 مرداد ساعت 16:30 مقدماتی  ،19:30 فینال
نجمه خدمتی ومه لقا جام بزرگ: تفنگ سه وضعیت پنج شنبه 21 مرداد از ساعت 16:30 مقدماتی ،ساعت 19:30 فینال

5-تیراندازی با کمان:
زهرا نعمتی دوشنبه 18 مرداد ساعت 16:30 مرحله مقدماتی و یک شانزدهم نهایی، از ساعت 22:30 مرحله نیمه نهایی و یک شانزدهم نهایی، از 18 تا 20 مرداد رقابت دومرحله برگزار می شود.

6-شمشیر بازی:
مجتبی عابدینی وعلی پاکدامن چهارشنبه 20 مرداد ساعت 16 مرحله مقدماتی ویک چهارم نهایی
پنج شتبه 21 مرداد ساعت 1 بامداد مرحله نیمه نهایی وفینال 

7-تنیس روی میز:
نیما ،نوشاد عالمیان وندا شهسواری یک شنبه 17 مرداد از ساعت 2:30 بامداد دور اول مردان ودور دوم زنان، ازساعت 16:30 دور دوم مردان و زنان، از ساعت 22 دور دوم مردان و زنان
دوشنبه 18 مرداد از ساعت 1:30 بامداد دور سوم مردان وزنان 

8-کشتی:
کشتی فرنگی 24 مرداد اوزان 59 و 75 کیلوگرم حمید سوریان و سعید عبدولی از ساعت 17:30 مقدماتی ،22:30 فینال
اوزان 85 و 130 حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان زاده دوشنبه 25 مرداد 17:30 مقدماتی 23:30 فینال
اوزان 66 و 98 امید نوروزی و قاسم رضایی ساعت 17:30مقدماتی ساعت 23:30 فینال

کشتی آزاد:
اوزان 57 و74 حسن رحیمی و حسن یزدانی جمعه 29 مرداد مقدماتی 17 :30 فینال 23:30
اوزان 89 و125 علیرضا کریمی و کمیل قاسمی شنبه 30 مرداد مقدماتی 17:30 فینال 23:30  
اوزان 65 و97 میثم نصیری و رضایزدانی  یک شنبه 31 مرداد مقدماتی 17:30 فینال 23:30

9-والیبال:
ایران –آرژانتین دوشنبه 18 مرداد ساعت 6:05
ایران -لهستان چهارشنبه 20مرداد ساعت 12:35
ایران –کوبا پنج شنبه 21 مرداد ساعت 17
ایران – مصر شنبه 23 مرداد ساعت 17
ایران -روسیه دوشنبه 25 مرداد ساعت 22:30

10-وزنه برداری:
دسته 85 کیلوگرم شنبه 23 مرداد از ساعت 2:30بامداد
دسته 94 کیلو گرم یک شنبه 24 مرداد از ساعت 2:30 بامداد  

دسته 105 کیلو گرم سه شنبه 26 مرداد ساعت 2:30 بامداد
دسته+105 کیلوگرم چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد

11-قایقرانی: 
مهسا جاور  شنبه 16 مرداد ساعت 16 روئینگ تک نفره
عادل مجللی کانوی یک نفره 17 مرداد

12-دوچرخه سواری:
آروین معظمی گودرزی، صمدپور سیدی ،قادر میزبانی، شنبه 16 مرداد استقامت جاده از ساعت 17
چهارشنبه 20 مرداد تایم تریل انفرادی از ساعت 16

13-جودو: 
علی رضا خجسته فر وزن 66یک شنبه 17 مرداد از ساعت17:30 مقدماتی ساعت 22:30 فینال
سعید ملایی وزن 81 کیلو گرم سه شنبه 19 مرداد 17 :30 مقدماتی، 22:30 فینال
جوادمحجوب : پنج شنبه 21 مرداد17:30 مقدماتی، 22:30 فینال

14-شنا:
آریا نسیمی شاد سه شنبه 19 مرداد ساعت 22:30 مرحله گروهی
===============================

جدول مدال‌های المپیک 2016 ریو در برزیل+رتبه ایران
این جدول در پایان هر روز بروزرسانی خواهد شد.

 

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود