لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

جنجال انعام 20 هزار یورویی پیکه و شکیرا به یک آشپز

انعام 20هزار یورویی پیکه و همسرش سوژه شد
جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا و همسرش شکیرا در تعطیلات تابستانی خود دست به اقدامی زندن که در رسانه های خبری بازتاب گسترده ای داشته است.
ماجرا از این قرار است که این زوج جوان در سفری که به ایبیزای اسپانیا داشتند، آشپزی را استخدام کردند که در طول سفر برای شان آشپزی کند. آنها که از غذاهای این آشپز حرفه ای خیلی راضی بودند، انعامی 20 هزار یورویی را برای او کنار گذاشتند که همین سوژه حالا کلی سروصدا به پا کرده. این خبر در برنامه «سگ های خیابانی» در یکی از شبکه های رادیویی آرژانتین درز کرد و در این برنامه کایتانو، مجری برنامه از این رفتار سخاوتمندانه پیکه و شکیرا خبر داد. گویا این مجری، یکی از دوستان نزدیک آشپزی است که پیکه و شکیرا در طول یک هفته اقامت شان در جزیره زیبای ایبیزا استخدام کرده بودند.

جنجال انعام 20 هزار یورویی پیکه و شکیرا به یک آشپز

مجری این برنامه رادیویی در تشریح اتفاقی که رخ داده، گفت:«من دوستی دارم که در ایبیزا زندگی می کند و گویا در یک هفته ای که پیکه و شکیرا به ایبیزا سفر کرده بودند، او را استخدام کردند تا برای شان غذا بپزد. این زوج جوان از غذاهایی که دوستم برای شان می پخت، خیلی خوش شان آمده بود و حتی از صبحانه هایی که برای شان تدارک دیده می شد، لذت می بردند و به همین خاطر هم انعام خیلی خوبی به او پرداخت کردند. گویا در پایان این سفر، پیکه و شکیرا به او گفتند که واقعاً خوشحالند و از غذاهای او لذت بردند و به او پاداشی... حدس بزنید چقدری؟ پیکه این پول را پرداخت کرد. او علاوه بر آنکه پول توافق شده برای خدمات آشپزی را به دوستم پرداخت کرد، برایش انعام خوبی هم کنار گذاشت.» تمام حاضران در استودیو، شروع به حدس زدن رقم این انعام کردند 500 یورو؟ 1000 یورو؟ 2000 یورو؟ ولی حدس هیچ یک درست نبود. مجری برنامه ادامه داد:«دوستم برایم گفت که پیکه در ابتدا او را در آغوش کشید و سپس به او گفته:«این را بگیر. لذتش را ببر و خرج کاری بکن.» و سپس دستش را در جیبش کرده و 10 هزار یورو از جیبش بیرون آورده. آشپز باورش نمی شده و حتی پول را هم نشمرده ولی گویا داستان به اینجا ختم نشده و پیکه دستش را در جیب سمت چپش کرده و 10 هزار یوروی دیگر خارج کرده و به آشپز پرداخت کرده.»

جنجال انعام 20 هزار یورویی پیکه و شکیرا به یک آشپز


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود