Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

دانلود Kaspersky Rescue Disk 18.0.11.0 دیسک نجات کاسپرسکی

Kaspersky Rescue Disk

دانلود Kaspersky Rescue Disk دیسک نجات آنتی ویروس کاسپرسکی از طریق بوت آنتی ویروس کاسپرسکی یکی از بهترین آنتی ویروس های جهان محسوب میشود این نسخه از برنامه با نام دیسکت نجات برای زمانی است که رایانه شما گرفتار ویروس های زیادی شده باشد و شما نتوانید در محیط ویندوز آن ها را از بین ببرید. این برنامه از طریق بوت Boot اقدام به پاکسازی و حذف کلیه ویروس ها میکند. در حالت بوت کلیه ویروس های غیرفعال هستند و پاکسازی آنها براحتی انجام میگیرد.

 

این برنامه جدیدترین تهدیدات ویندوز را نیز شناسایی میکند و در حالت بوت قادر است کلیه فایل های آلوده را از بین ببرد. شماره ساخت ارائه شده یا همان Build Number این نسخه 2019.04.01 می باشد.

 

ویژگی های Kaspersky Rescue Disk  :
- محیط ویژوال بسیار زیبا
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- شناسایی انواع سیستم فایلی FAT32 و NTFS از طریق بوت

 

نرم افزار Kaspersky Rescue Disk از طریق بوت و عملکرد صحیح آن کاملا تست شده است که در پایین می توانید جدیدترین نسخه آپدیت شده را با لینک مستقیم و در قالب یک فایل فشرده با 3 درصد ریکاوری ، دانلود کنید. پس از دانلود فایل Image‌ استخراج شده را با UltraISO باز کرده و روی CD رایت کنید تا خاصیت Bootable بودن داشته باشد. برای ساخت USB قابل بوت نیز می توانید از نرم افزار Rufus استفاده کنید.

 

Kaspersky Rescue Disk

Kaspersky Rescue Disk is a free bootable disk for detecting and eliminating threats that interfere with the work of the operating system. 


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)
 • دانلود نرم افزار UltraISO
 • حجم فايل 5 مگابايت
 • نام شما:
  رایـانـامه:
  متـن نظر:
  کد امنیتی:
  عکس خوانده نمی شود