لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود NETGATE Spy Emergency 25.0.440.0 نرم افزار ضد بدافزارهای جاسوسی

نرم افزار Netgate SPY Emergency

دانلود NETGATE Spy Emergency نرم افزار ضد بدافزارهای جاسوسی رایانه شما را از انواع تروجان ها و بدافزارها پاکسازی نموده و از کامپیوتر شما در مقابل انواع جاسوس افزارها ، کرم ها ، تروجان ها و adware ها و انواع ویروس های مخرب محافظت می کند. این برنامه بصورت (زمان واقعی Real Time) در لحظه فعالیت های مشکوک سیستم را کنترل می کند. خصوصا زمانیکه شما در یک درگاه بانکی مشغول وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود هستید این نرم افزار مراقب است که مبادا یکی جاسوس افزار شبیه کی لاگرها کلیدهای فشرده شما را ضبط کند. هرچند پیشنهاد اکید داریم که باوجود این قبیل نرم افزارهای امنیتی نیز خود شما الزامات امنیتی از جمله استفاده از صفحه کلیدهایی که در خود درگاه تعبیه شده و با استفاده از موس را رعایت کنید.

نرم افزار ضد جاسوسی

نرم افزار NETGATE Spy Emergency یک نرم افزار ضد جاسوسی و از بین برنده و نابود کننده نرم افزارهای جاسوسی بصورت اورژانسی می باشد. پیشنهاد میکنیم این نرم افزار را در آرشیو نرم افزارهای نصب شده ویندوز خود داشته باشید چرا که برخی از نرم افزارهای امنیتی مانند بسته های ESET Smart Security یا ESET Anti Virus یا بسته های امنیتی سایر شرکت ها ، نظارتی بر اقدامات جاسوسی برخی بدافزارها ندارند. خصوصا اینکه ما یک کی لاگر ساده در ویندوز اجرا کردیم و جالب بود که بسته امنیتی آپدیت شده Eset Smart Security موفق به تشخیص آن نشد! اما این برنامه سریعا وارد عمل شد و فایل مربوطه را قرنطینه نمود.

 

معرفی برخی از امکانات نرم افزار NETGATE Spy Emergency :
- کشف و پاکسازی انواع بدافزارهای جاسوسی
- بروزرسانی خودکار بانک اطلاعاتی
- تم های متنوع با پشتیبانی از اکثر زبان ها
- پشتیبانی فنی
- قرنطینه نمودن و قابلیت بازیابی آیتم ها حذف شده

 

نرم افزار NETGATE Spy Emergency به همراه سریال نامبر جهت استفاده دائم بصورت رایگان جهت دانلود شما عزیزان در سایت کافی نت IR قرار گرفته است. نظرات خود را در خصوص این برنامه اعلام بفرمایید.

 

Spyware & Trojan & Spam Removal

Spy Emergency Spyware & Trojan & Spam Remover cleans and protects your PC from spyware, trojans, adware, worms and spam. Would not it be nice if you did not have to worry about spyware, adware, trojans and spam on your PC, no ugly popups, no PC slowdown? Clean and protect your PC Now.


لطفا رای دهید !
(4 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود