لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود Glary Tracks Eraser 5.0.1.144 پاکسازی ردپا در ویندوز

نرم افزار Glary Tracks Eraser

دانلود Glary Tracks Eraser پاکسازی ردپا در ویندوز عنوان یک نرم افزار امن ، راحت در استفاده و یک ابزار خصوص محافظتی جهت پاکسازی کلیه ردپا های بجامانده در ویندوز می باشد. به وسیله این برنامه میتوانید هر عملی که در رایانه انجام داده اید را پاکسازی کنید به نحوی که اگر کسی بعد از شما از آن رایانه استفاده کرد متوجه نشود که شما چه کارهایی انجام داده اید. این کار ها از قبیل سایت هایی که مشاهده کرده اید ، Explorer و یا فایل ها و فولدرهایی که پیشمایش و باز کرده اید و... می باشد.

نرم افزار Glary Tracks Eraser

Glary Tracks Eraser اگر از دید مقابل به این برنامه نگاه کنیم با استفاده از ان میتوان گزارش کاملی از فعالیت های انجام شده بر روی سیستم را مشاهده کنیم و بررسی کنیم که کاربر قبلی چه فعالیت هایی انجام داده . پس عملکرد برنامه اول برای حذف ردپا فعالیت های انجام شده برای جلوگیری از بررسی کاربر بعدی و عملکرد دوم ثبت ردپا فعالیت ها است. کاربرد این برنامه زمانی مهم است و خود را نشان میدهد که شما کامپیوتر خود را برای تعمیر به تعمیرگاه میبرید و از شما میخواهند که سیستم خود را انجا گذاشته و روز دیگری آن را تحویل بگیرید. با این برنامه میتوانید مطمئن شوید که تعمیرگاه وارد چه فایل هایی شده ، آیا عکس های داخل درایوهای کامپیوتر را باز کرده یا خیر !! لذا در این زمینه این برنامه میتواند مفید باشد. البته در اینگونه مواقع پیشنهاد میکنیم که یک پارتیشن امن در سیستم خود داشته باشید و فایل ها ، عکس ها و اطلاعات مهم خود را در آن قرار داده تا دیگران نتوانند آن ها را مشاهده کنند. از برنامه هایی که این کار را برای شما انجام میدهد میتوان به Steganos Saf اشاره کرد که برای خواندن توضیحات و دانلود آن میتوانید به لینک مراجعه کنید.

 

Glary Tracks Eraser

A safe and easy-to-use privacy protection tool, allow you to erase all the history tracks safely and completely


لطفا رای دهید !
(2 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود