لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
Schwan Talghi Umbrella

بازیابی سریال های برنامه های نصب شده Nuclear Coffe Recover Keys 11.0.4.229

بازیابی سریال های برنامه های نصب شده Nuclear Coffe Recover Keys همان طور که میدانید در صنعت نرم افزار ، طراحان و برنامه نویسان برای کسب درآمد از نرم افزارهای خود اقدام به ساخت نسخه های trial و یا پیش نمایش میکنند و کاربرانی که قصد دارند از آن ها نرم افزارها برای همیشه استفاده کنند میبایست آن را خریداری کنند. روند فعال سازی نرم افزارها معمولا از طریق شماره سریال و... انجام می شود. Nuclear Coffe Recover Keys قادر است سریال های نرم افزارهای فعال بر روی سیستم شما را استخراج و ذخیره کند تا در آینده و در صورت تغییر احتمالی ویندوز بتوانید مجدد از آن ها استفاده کنید.

برخی از نرم افزارهایی که Nuclear Coffee Recover Keys از آن ها پشتیبانی می کند :
- اکثر نسخه های مختلف ویندوز
- کلیه نسخه های مایکروسافت آفیس
- نرم افزار فتوشاپ و اکثر محصولات شرکت Adobe
- نرم افزار CorelDraw
- و ...
 
همچنین در نسخه جدید بر اساس ادعای سازنده ، این برنامه قادر است سریال نامبر بیش از ده هزار برنامه را استخراج و ذخیره سازی کند. در ادامه لینک جدیدترین نسخه برای پردازنده های 32 و 64 بیتی را برای شما عزیزان به طور رایگان قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

Product Key Finder for Windows, Office and 10,000+ more programs

 

 


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود