لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
Schwan Talghi Umbrella

دانلود JetBrains PhpStorm 2018.3.4 کامپایلر PHP

JetBrains PhpStormJetBrains PhpStorm 

دانلود JetBrains PhpStorm کامپایلر PHP عنوان یک کامپایلر هوشمند و همه جانبه زبان تحت وب PHP می باشد که علاوه بر سریع بودن ، دستورات تایپی شما را تشخیص و تایپ می کند. JetBrains PhpStorm یک انتخاب فوق العاده برای کار و توسعه سیستم های مدیریت محتوا دروپال ، وردپرس ، مگنتو ، جوملا و سایر فریم ورک ها می باشد. این برنامه تمام ابزارهای پی اچ پی را در برمیگیرد و از تکنولوژی های HTML5, CSS, Sass, Less, Stylus, CoffeeScript, TypeScript, Emmet, and jаvascript کاملا پشتیبانی می کند.

Advanced Installer Architect 15.7.1 2019 ساخت فایل های حرفه ای نصب

Advanced Installer ArchitectAdvanced Installer Architect

دانلود Advanced Installer Architect ساخت فایل های حرفه ای نصب نرم افزاری حرفه ای در زمینه ساخت فایل های Setup برای برنامه های مختلف می باشد. نرم افزار برای برنامه نویسان امکانات مختلفی فراهم کرده تا بتوانند مجموعه فایل های برنامه های نوشته شده توسط خود را به همراه فایل های همراه و اطلاعات اضافی ، برای کاربران در غالب یک فایل setup فراهم آورند. تنظیمات مربوط به Installer ؛ سازگاری کامل و وجود پلاگین اختصاصی برای Visual Studio ؛ سازگاری با Silver Light و .Net و قابلیت تهیه فایل نصب در دو فرمت EXE و MSI اشاره کرد . پشتیبانی از چندین زبان مختلف ، قابلیت قرار دادن مدیریت لیسانس و در خواست سریال برای نصب برنامه ، توانایی قرار دادن متن برای نمایش در هنکام نصب به منظور قرار دادن توضیحات به کاربر و …  نیز از دیگر ویژگی های این برنامه است. این نرم افزار محصولی از شرکت Caphyon می باشد.

دانلود JetBrains IntelliJ IDEA 2018.3.4 برنامه نویسی به زبان جاوا

نرم افزار JetBrains IntelliJJetBrains IntelliJ IDEA icon

دانلود JetBrains IntelliJ IDEA برنامه نویسی به زبان جاوا زبان برنامه نویسی جاوا یکی از قدرتمندترین زبان های دنیاست. شعار زبان جاوا بنویس و اجرا کن! JetBrains IntelliJ IDEA یک کامپایلر و یا در اصطلاح یک مترجم بسیار قدرتمند ، هوشمند و در واقع یک محیط برازنده برای برنامه نویسی جاوا میباشد. یک محیط برنامه نویسی از HTML / XHTML, XML / XSL, CSS, Ruby, و jаvascript و همچنین مدرن ترين فناوري ها و چارچوب هاي مهم مانند Spring و Hibernate پشتیبانی میکند. قابلیت های بسیار متعدد این مترجم ، برنامه نویسی به زبان جاوا را سرعت میبخشد.

دانلود Turbo Studio 19.1.1178 ساخت نرم افزار پرتابل

نرم افزار Turbo StudioTurbo Studio 

دانلود Turbo Studio ساخت نرم افزار پرتابل این نرم افزار بسیار خوب و کاربردی دردسرهای نصب برنامه ها و پیش نیازهای آن ها را برطرف میکند. حتی چندین نرم افزار کاربردی از قبیل موزیلافایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر ، گوگل کروم ، مایکروسافت آفیس ، گوگل تاک ، مرورگر Opera ، پلایر Winamp و Adobe Reader، iTunes و ... را نیز در خود دارد و براحتی میتوانید این برنامه ها را با یک کلیک اجرا کنید. با استفاده از این برنامه نسخه پرتابل برنامه ها را بسازید و در صورت تمایل آن ها را در یک فلش مموری ریخته و در هر رایانه ای که خواستید اجرا کنید. از ویژگی های خوب برنامه این است که شما را از نصب NET ،Java ،AIR ،Silverlight ،Flash نیز بی نیاز میکند و همچنین امکان استفاده از نسخه های قدیمی نرم افزارهای همچون IE6 بر روی ویندوز 7 با استفاده از این نرم افزار میسر است.

دانلود Red Gate .NET Reflector 10.1.2.1172 نمایش سورس کامپایل شده

نرم افزار Red Gate .NET ReflectorRed Gate .NET Reflector 

دانلود Red Gate .NET Reflector نمایش سورس کامپایل شده اگر برنامه نویس هستید احتمالاً در جریان هستید که پروژه های نوشته شده در دات نت امکان decompile شدن دارند. یعنی فایل های اجرایی exe و کتابخانه های dll که ممکن است شامل کلاس ها و توابع اختصاصی شما باشد توسط این برنامه دکامپایل شده و سورس آن نمایش داده میشود. خوبی این برنامه برای مشاهده سورس برنامه های خارجی و سایر پروژه های open source است که به یادگیری شما کمک میکند البته به شرطی که سورس آن ها قفل نشده باشد. چون نرم افزارهایی نیز وجود دارد که عکس این برنامه عمل میکند و با استفاده از الگوریتم های پیشرفته مانند الگوریتم اسپاگتی اقدام به قفل سورس برنامه های دات نت میکند. مانند نرم افزار Eziriz NET Reactor که میتوانید توضیحات آن را از این لینک مشاهده و فایل آن را دانلود کنید.

دانلود BoxedApp Packer 2018.14.0 ایجاد فایل اجرایی واحد از فایل ها

نرم افزار BoxedApp PackerBoxedApp Packer 

دانلود BoxedApp Packer ایجاد فایل اجرایی واحد از فایل ها به عنوان مقدمه و قبل از توضیح عملکرد این برنامه اشاره کنیم به این موضوع که بسیاری از برنامه ها، دارای فایل نصبی install Setup هستند. به دلیل که برنامه اصلی برای اجرا نیاز دارد که کتابخانه ها ، بانک اطلاعاتی ، اکتیوایکس و پیش نیازهای خود را داشته باشد. این برنامه بیشتر به درد برنامه های کوچک و متوسط میخورد که یک فایل اجرای با فرمت exe و چند فایل وابسته دارد که باید در کنار فایل اصلی قرار داشته باشند. برای اینگونه برنامه ها نیاز نیست فایل Setup ایجاد کنید ، کافیست با استفاده از BoxedApp Packer همه فایل ها در داخل یک فایل واحد پک کنید. در واقع از دید کاربر شما یک فایل دارید که میتوانید آن را در اختیار دیگران بگذارید. اما در عمل و از دید سیستم عامل فایل های وابسته در کنار آن هستند.