Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود Java SE Runtime Environment 8.0.221 - JDK 11.0.2 موتور جاوا

نرم افزار Java SE Runtime Environment

دانلود Java SE Runtime Environment 8.0.221 - JDK 11.0.2 موتور جاوا در این مطلب از وب سایت کافی نتIR جدیدترین نسخه پلاگین موتور جاوا معروف به JRE و JDK که به ترتیب مخفف Java Runtime Enviroment و Java Development Kit است را برای شما آماده کردیم که با نصب آن میتوانید برنامه های نوشته شده به زبان جاوا را در ویندوز و همچنین برنامه و بازی های اینترنتی تحت وب را درمروگر اینترنتی خود اجرا کنید. این پلاگین ها همانند کتابخانه های دات نت فریم ورک است. شما برای اجرای برنامه های نوشته شده تحت دات نت مانند سی شارپ باید کتابخانه های دات نت فریم ورک را نصب کنید که از ویندوز 7 به بعد این کتابخانه ها در نسخه نصبی ویندوز گنجانده شد. لذا برای اجرا برنامه های جاوا نیز شما نیازمند JRE و JDK هستید.

 

گروه نرم افزاری اوراکل یک شعار برای برنامه های جاوا در نظر گرفته است (بنویس و اجرا کن) این شعار به این دلیل است که زبان جاوا مستقل از ماشین است و برنامه های نوشته در هر ماشینی قابل اجرا است چراکه کدهای آن به زبان مایشن نزدیک تر است ، برخلاف برنامه های دات نت که به زبان انسان نزدیک است. بنابراین پیشنهاد میکنیم اگر قصد یادگیری زبان برنامه نویسی را دارید و احساس میکنید در این کار توانایی دارید به سراغ جاوا بروید ، اگر هم علاقمند هستید در حد نیمه حرفه ای برنامه نویسی را یاد بگیرید به سراغ زبان های شرکت مایکروسافت ویژوال استودیو بروید. البته این نظر شخصی من است و ممکن است به آن انتقاد داشته باشید. هرچند از مبحث اصلی مطلب یک مقدار دور شویم اما تجربه شخصی من در یادگیری زبان های دات بود و سوالی که همیشه در ذهنم وجود داشت که کدام زبان برنامه نویسی بهتر است؟! برنامه های دات نت دیر اجرا میشوند ، برای ارتباط با بانک اطلاعاتی میبایست SQL را در هر رایانه نصب کنید اگر نسخه شبکه باشد در سرور . در حال حاضر سرعت اجرای برنامه حرف اول را در برنامه نویسی میزند. خلاصه تصمیم با شماست :)  برگردیم سراغ ادامه مطلب....

 

هم اکنون میتوانید جدیدترین نسخه پلاگین موتور جاوا و چند نسخه دیگر را با توجه به نیاز خود بصورت مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

Java SE Runtime Environment / JDK

Java SE downloads including: Java Development Kit (JDK), Server Java Runtime Environment (Server JRE), and Java Runtime Environment (JRE).


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)
دانلود JDK.8.0.202 ویرایش 32 بیتی
حجم فایل : 200 مگابایت
دانلود JDK.8.0.202 ویرایش 64 بیتی
حجم فایل : 209 مگابایت
دانلود JDK.7.Update.80 ویرایش 32 بیتی
حجم فایل : 137 مگابایت
دانلود JDK.7.Update.80 ویرایش 64 بیتی
حجم فایل : 139 مگابایت
دانلود Java.SE.Development.Kit.11.0.2 ویرایش 64 بیتی
حجم فایل : 149 مگابایت
دانلود Java SE Runtime 7.0.80 ویرایش 32 بیتی
حجم فایل : 25 مگابایت
دانلود Java SE Runtime 7.0.80 ویرایش 64 بیتی
حجم فایل : 27 مگابایت

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود