Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

دانلود JetBrains IntelliJ IDEA 2019.2.0 برنامه نویسی به زبان جاوا

نرم افزار JetBrains IntelliJ

دانلود JetBrains IntelliJ IDEA برنامه نویسی به زبان جاوا زبان برنامه نویسی جاوا یکی از قدرتمندترین زبان های دنیاست. شعار زبان جاوا بنویس و اجرا کن! JetBrains IntelliJ IDEA یک کامپایلر و یا در اصطلاح یک مترجم بسیار قدرتمند ، هوشمند و در واقع یک محیط برازنده برای برنامه نویسی جاوا میباشد. یک محیط برنامه نویسی از HTML / XHTML, XML / XSL, CSS, Ruby, و jаvascript و همچنین مدرن ترين فناوري ها و چارچوب هاي مهم مانند Spring و Hibernate پشتیبانی میکند. قابلیت های بسیار متعدد این مترجم ، برنامه نویسی به زبان جاوا را سرعت میبخشد.

نرم افزار JetBrains IntelliJ


به کمک نرم افزار JetBrains IntelliJ میتوانید برنامه ها را در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانید چون در حین کدنویسی بصورت هوشمند آن ها را تکمیل میکند. همچنین از بسیاری از فناوری های این عرصه مانند Java EE تا نسخه 6 Spring 3 ، GWT ، Struts 2 ، Hibernate ، Google App Engine ، OSGi و ... پشتیبانی میکند. این مترجم دارای محیطی گسترده برای برنامه نویس های تحت HTML ، XML ، CSS ، jаvascript ، PHP و SQL‌ نیز میباشد که هم اکنون میتوانید نسخه جدید آن را از وب دانلودی کافی نتIR دریافت کنید.

 

JetBrains IntelliJ

JetBrains is a cutting-edge software vendor specializing in the creation of intelligent development tools, including IntelliJ IDEA – the leading Java IDE


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود