لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود Sisulizer Enterprise Edition 4.0 Build 374 چند زبانه کردن نرم افزارها

نرم افزار چند زبان کردن تولیدات نرم افزاری

دانلود Sisulizer Enterprise Edition چند زبانه کردن نرم افزارها طراح این نرم افزار گفته که Localize your software and open new markets یعنی نرم افزار خود را محلی سازی کنید و مارکت های جدید برای خود باز کنید ! خب توضیح بدیم که این برنامه چیه و چکار میکنه ! نرم افزار Sisulizer به توسعه دهنده های نرم افزاری کمک میکند که برنامه ایجادی خود را به چندین زبان ترجمه و خروجی بگیرند. و جالبه به سورس کد کلی از زبان های برنامه نویسی میتونه دسترسی پیدا کنه البته به رشته های از نوع String برنامه و البته فایل های از نوع xml و... ضمنا از زبان های برنامه نویسی متعدد مانند Delphi, C#, VB.NET, C++, C, Java, HTML, ASP, PHP, jаvascript, Silverlight, XML, Visual Basic, Databases, HTML Help, GNU و سایر فرمت ها پشتیبانی میکند. ورژن 4 این برنامه که اخیرا منتشر شده و همواره با ارائه Build های جدید مشکلات آن رفع می شود یک راه حل سریع برای چند زبان کردن برنامه های شما می باشد.

 

 

ورژن جدید این نرم افزار Sisulizer پلت فرم های iOS, Android, FireMonkey, Delphi (incl. 64-Bit) را ساپورت میکند و خصوصا در ارتباط با برنامه های تحت دات نت NET. که قدرت اصلی این برنامه است به خوبی ارتقاء پیدا کرده. اگر برنامه نویس هستید پیشنهاد میکنم عملکرد این برنامه را آزمایش کنید و نتیجه را نیز در پایین همین مطلب برای سایرین به اشتراک بگذارید.

 

معرفی برخی از امکانات نرم افزار Sisulizer :
- نسل جدیدی از نرم افزارهای بومی سازی
- ترجمه سازی در عملیات سه مرحله ای
- دارای ادیتور مناسب برای ترجمه
- و ...

 

نسخه جدید نرم افزار Sisulizer به همراه پچ های لازم جهت لایسنس نمودن نرم افزار در اختیار شما قرار گرفته و میتوانید بصورت رایگان دانلود کنید

 

Sisulizer

Localize in three simple steps and Sisulizer is the next generation in software localization

 


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود