لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود Complete Internet Repair 5.2.3 Build 4010 عیب یابی اتصال اینترنت

رفع مشکل اتصال به اینترنت

دانلود Complete Internet Repair عیب یابی اتصال اینترنت احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که اینترنت شما با وجود عدم دستکاری تنظیمات قطع شده است ! و ظاهرا همه چیز به صورت صحیح و نرمال تنظیم شده اما باز هیچ سایتی باز نمیشود. در این گونه مواقع در ویندوز گزینه Repair برای بررسی خودکار تنظیمات کانکشن شبکه وجود دارد ، نرم افزار Complete Internet Repair در واقع همان گزینه پیشرفته تر خود ویندوز است که معایب موجود که ممکن است از طریق ویروس ها و تروجان ها و خطاهای مربوط به DNS به وجود آمده باشد را برطرف می کند.

 

معرفی برخی از امکانات نرم افزار Complete Internet Repair :
- حجم بسیار کم در حدود 2 مگابایت
- رفع مشکلات اتصال به اینترنت که توسط adware, spyware, virus, worm, Trojan horse و... ایجاد شده باشد
- رفع مشکلات شبکه ای که توسط VPN, firewall, internet security suite, antivirus ایجاد شده باشد
- و ...

 

نسخه جدید نرم افزار Complete Internet Repair تنها با حجم محدود 2 مگابایت یک نرم افزار کاربردی و سودمند می باشد که در اغلب موارد مورد استفاده قرار میگیرد. پیشنهاد میکنیم این برنامه را آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود داشته باشید.

 

Complete Internet Repair

Troubleshooting Modem Issues and any error can be Repaired. The latest version is 5.2.3.4005 – To report any issues, click here for support options.

 


لطفا رای دهید !
(2 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود