لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

دانلود Find Same Images OK 1.51 جستجو تصاویر مشابه در ویندوز

Find Same Images OK

دانلود Find Same Images OK جستجو تصاویر مشابه در ویندوز یک برنامه بسیار جالب که جای خالی آن واقعا در ویندوز احساس میشد را امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم. این برنامه سودمند با داشتن الگوریتم های پیشرفته میتواند جستجو بر اساس تصاویر (شباهت تصویری) در رایانه (درایو یا فولدر) دلخواه شما انجام دهد. قدرت تشخیص شباهت تصویر در این برنامه شما را شگفت زده میکند !

همچنین سرعت جستجو نیز بسیار بالاست و نتیجه جستجو نیز بر اساس درصد شباهت برای شما لیست خواهند شد.

جستجو بر اساس تصویر در کامپیوتر

 

همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید نمونه ای از عملکرد نرم افزار Find Same Images OK می باشد. به عنوان مثال شباهت دو تصویر فوق 95 درصد می باشد ، شاید سوالی که در ذهن باشد این است که دو تصویر یکی است پس چرا 95% ؟ پاسخ این است که در این برنامه جستجو بر اساس کلیه پیکسل های تصویر انجام میشود و 5 درصد باقیمانده به دلیل اختلاف پیکسل می باشد. در کل چیزی که اهمیت دارد این است که دو تصویر مشابه شناسایی شده اند.

 

Find Same Images

 

تغییرات نسخه جدید Find Same Images Ok 1.45 :
- رفع باگ های شناسایی شده
- ساپورت چند زبان جدید
- بهبود عملکرد نرم افزار

 

نرم افزار Find Same Images OK محصول گروه نرم افزاری softwareok می باشد که قبلا نرم افزارهای بسیاری خوبی از جمله  Q-Dir و  WinScan2PDF و  DesktopOK و صدها نرم افزار دیگر را تولید کرده است. پیشنهاد میکنیم این برنامه کاربردی را نیز در آرشیو برنامه های خود داشته باشید.

 

Find Same Images OK

Find.Same.Images.OK is a software to find the same or similar images and to search for rotated (mirrored) or negative images.
You can use Find.Same.Images.OK for free to quickly find the same or similar images, whether those photos are rotated, mirrored, zoomed out .


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود