Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

MOBILedit 10.1.0.25985 کنترل گوشی با کامپیوتر

نرم افزار MOBILedit

دانلود MOBILedit Enterprise کنترل گوشی با کامپیوتر یک نرم افزار PC suite برای کنترل نامحدود محتوای گوشی های هوشمند می باشد. این برنامه با رابط گرافیکی مترو امکان مدیریت محتوایی گوشی شما را فراهم میکند. فقط کافیست که گوشی خود را از طریق یکی از روش های باسیم و یا بی سیم (Wifi ، بلوتوث) به کامپیوتر متصل کنید . به راحتی به کلیه اطلاعات داخل گوشی اعم از تصاویر ، ویدئو ها و آهنگ ، دفترچه تلفن و پیامک ها را مشاهده و در صورت تمایل ویرایش کنید. همچنین این برنامه قادر است از کل گوشی شما نسخه پشتیبان تهیه کند تا در شرایط خاص بتوانید آن ها را بازیابی کنید.

 

نرم افزار MOBILedit


نقطه قوت نرم افزار MOBILedit طراحی قدرتمند و مدرن UI و سرعت دسترسی آن می باشد که در سایت سازنده نیز به همین مورد با عنوان (Modern design for quick phone content access) اشاره شده است. از قابلیت این نرم افزار پاک کردن مخاطبین تکراری در گوشی شما است. این برنامه حتی گوشی های قدیمی برند Motorola, Nokia, Sony-Ericsson را نیز ساپورت میکند و با اتصال این گوشی ها میتوانید پیامک و اطلاعاتی که برایتان ارزشمند و یا خاطره انگیز است را ذخیره سازی کنید.

 

 

 این برنامه گوشی های برند iPhone را نیز ساپورت میکند و براحتی با درگ و دراپ میتوانید عکس و فیلم به گوشی خود انتقال دهید. هم اکنون جدیدترین ورژن این برنامه را از وب سایت کافی نت IR دانلود کنید.

MOBILedit

Universal PC suite for ultimate management of your phone content


لطفا رای دهید !
(2 رای 5 از 5)

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود