Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

مدیریت دانلود پیشرفته و قدرتمند Xtreme Download Manager v4.7.230

مدیریت دانلود پیشرفته و قدرتمند Xtreme Download Manager v4.7.230 ابزاری پیشرفته و قدرتمند برای افزایش سرعت دانلود ها تا 500٪ است که با هر مرورگری ادغام شده و امکان ضبط ویدئو از یوتیوب، Metacafe, DailyMotion, Google Video و یا هر وب سایت دیگری را برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین امکان زمان بندی (schedule) دانلود ها نیز برای کادبران این نرم افزار فراهم شده است. این نرم افزار از پروتکل های HTTP, HTTPS و FTP، فایروال ها، پروکسی سرورها، اسکریپت های پروکسی اتوماتیک، فایل ریدایرکت ها، کوکی ها و ... پشتیبانی می کند. XDM به طور یکپارچه با مرورگرهای Firefox, Chrome, IE, Opera, Safari و تمامی مرورگرهای رایج دیگر، ادغام شده است. از دیگر قابلیت های کلیدی این دانلودر قدرتمند می توان به اسکن کردن ویروس ها، خاموش شدن خودکار کامپیوتر، دانلود دسته ای، نظارت بر کلیپ بورد و پشتیبانی از درگ و دراپ (کشیدن و رها کردن) اشاره کرد. این نرم افزار فوق العاده می تواند جایگزین مناسبی برای دانلودر Internet Download Manager باشد و به دلیل رایگان بودن با مشکل از کار افتادن سریال و کرک نیز رو به رو نخواهید شد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Xtreme Download Manager :
- افزایش سرعت دانلود ها تا 500٪
- پشتیبانی از از پروتکل های HTTP, HTTPS و FTP، فایروال ها، پروکسی سرورها، اسکریپت های پروکسی اتوماتیک، فایل ریدایرکت ها، کوکی ها و ...
- ادغام شدن با مرورگرهای Firefox, Chrome, IE, Opera, Safari و تمامی مرورگرهای رایج دیگر،  به طور یکپارچه
- اسکن کردن ویروس ها، خاموش شدن خودکار کامپیوتر، دانلود دسته ای، نظارت بر کلیپ بورد و شتیبانی از درگ و دراپ (کشیدن و رها کردن)
- امکان زمان بندی (schedule) دانلود ها
-  امکان ضبط ویدئو از یوتیوب، Metacafe, DailyMotion, Google Video و یا هر وب سایت دیگری
- استفاده آسان
- سازگار با نسخه های مختلف دیگر

 

 


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود