لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود Advanced Host Monitor Enterprise نرم افزار نظارت بر شبکه نسخه 11.74

دانلود Advanced Host Monitor Enterprise

دانلود Advanced Host Monitor Enterprise نرم افزار نظارت بر شبکه عنوان یک برنامه کاربردی برای مدیریت شبکه میباشد. طبق توضیحات سایت سازنده این نرم افزار HostMonitor is a highly scalable network monitoring software suitable for small and enterprise-level networks که جهت نظارت بر شبکه  و رفع مشکلات آن بکار میرود برای شبکه های کوچک و در سطح Enterprise یا همان سازمانی مناسب است. معمولا شاید با خود بگویید هزاران برنامه شبیه این نرم افزار وجود دارد؟! که کاملا درست است اما ویژگی های زیر را بخوانید و قدرت Advanced Host Monitor را با سایر برنامه های مشابه مقایسه کنید :

 

معرفی برخی از امکانات نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise :
- دارا بودن بیش از 100 متد که میتواند تقریبا تمام پارامترهای شبکه را بررسی کند
- ارائه گزارش های مختلف با جزئیات کامل در قالب html ، فایل متنی و DBF and ODBC
- مدیریت بر قسمت گزارشات و سفارسی نمودن قالب سفارش
- بکارگیری ایجنت برا مانیتورینگ از راه دور در  Windows, FreeBSD, Linux, NetBSD, OpenBSD و Solaris
- دارا بودن سرویس های Telnet و Web Service و Remote Control Console
- و اما این همه ویژگی های موجود نبود !

نسخه جدید نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise دارای بیش از 100 متد آزمایشی شبکه ، 30 متد هشدار دهنده ، Network discovery and replicator ، مدیریت گزارشات و آنالیز کردن گزارش ها و کامپوننت های متنوع جهت تست IP و... است که هم اکنون نسخه جدید آن را را از سایت کافی نت IR به صورت مستقیم و رایگان دانلود کنید. این برنامه بصورت آزمایشی 30 روزه ارائه شده که جهت استفاده دائم از آن میبایست لایسنس آن را تهیه کنید که در فایل دانلود سریال نامبر آن قرار داده شده و میتوانید بصورت رایگان و همیشگی از آن استفاده کنید. نظرات خود را در خصوص این برنامه ما ما در میان بگذارید.

 

HostMonitor network monitoring software
HostMonitor is a system management tool that continuously monitors servers' availability and performance. In the event of network errors, HostMonitor will alert the network administrator (or even correct the problem when possible) before problems get seriously out of hand. This helps protect your company's data and reduces the likelihood of costly network failures. .

 


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود