لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

دانلود مبدل فایل های MKV با نرم افزار All MKV Convertor V6.00

فرمت MKV یکی از رایج ترین فرمت هایی است که امروزه بسیار در استفاده از ویدئوها و مخصوصا دی وی دی های با کیفیت بالا و حجم پائین مورد استفاده قرار می گیرد. این فرمت که قدمت آن آنچنان هم قدیمی نیست با توجه به نوع فرمت ویدئوها را با کیفیت و اندازه تصویر بالا و حجم پائین به کاربران تحویل می دهد و به همین دلیل در اینترنت و سایت های مختلفی که فیلم ها را به اشتراک گذاری می کنند بسیار رواج یافته است. اما خوب شاید یکی از محدودیت های این فرمت این باشد که پلیرهای خانگی و به طور کلی اکثرا پلیرها قادر به پخش این فرمت نیستند و تنها رایانه ها هستند که قادرند با نرم افزار های خاص فیلم های MKV را پخش کنند. تبدیل MKV به فرمت های دیگر بدون افت کیفیت مستلزم استفاده از نرم افزارهای خاصی است که بتواند علاوه بر پشتیبانی از MKV خروجی های مختلفی را هم پیش روی کاربران قرار دهد.  AVC MKV Converter v6 نام نرم افزاری بسیار مفید است که با پشتیبانی از فرمت های مخلتف قادر است تا MKV را به فرمت هایی که قابل پخش برروی اکثر پلیرهای خانگی و قابل حمل هستند تبدیل کند البته بدون این که کیفیت اصلی با افتی مواجه شود.
این نرم افزار که به صورت همزمان قادر است چندین فایل خروجی از یک فایل با فرمت های مختلف تهیه کند در یک لحظه قادر است تا چند فایل مجزا را هم تبدیل کند و به این ترتیب کاربر در سرعت عمل هم بدون هیچ دغدغه ای کار تبدیل را انجام خواهد داد ؛ امکان گرفتن عکس از قسمت های مختلف فیلم ، قابلیت تکه تکه یا به هم چسباندن فیلم ها و همچنین امکان تغییر در نور و رنگ تصاویر بخش هایی از قابلیت های موجود در نرم افزار AVC MKV Converter v6 را تشکیل می دهند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار  AVC MKV Converter v6.00 :
- سرعت بالا در تبدیل
- امکان تبدیل همزمان به چندین فرمت
- قابلیت تبدیل همزمان چندین فایل مجزا
- امکان تکه تکه کردن و همچنین فشرده سازی فایل ها
- امکان عکس گرفتن در بخش های مختلف یک فیلم
- قابلیت تغییر در نور و رنگ
- امکان پیش نمایش در هنگام تبدیل
- امکان زمان بندی نرم افزار پس از اتمام تبدیل
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
  • لینک دانلود : دانلود
  • حجم فایل : 30.10 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.coffe-net.ir

لطفا رای دهید !
(1 رای 3 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نقل قول [مجيد شاهرودي]

تشكرميكنم ازشما بخاطرراحت دانلودشدن نرم افزارهاي موردنظرمون

نقل قول [امین]

کرک باز نمیشه

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود