Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

ApowerREC 1.3.8.40 فیلمبرداری از محیط دسکتاپ

نرم افزار ApowerREC

این نرم افزار با عنوان Record All Screen Activities تمام فعالیت های شما در میزکار دسکتاپ از قبیل سوابق مرور ویندوز ، مشاهده فیلم و عکس و حتی ویدئو کنفرانس های شما را ضبط و در خروجی با کیفیت بسیار خوب HD به شما میدهد. فرمت های متنوعی نیز در خروجی کار برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده که از جمله آن ها ، فرمت های رایج MP4 , AVI و... هستند.نرم افزار ApowerREC توسط تیم توسعه Apower طراحی شده است. همان طور که میدانید این شرکت تولیدات نرم افزاری دیگری داشته که از جمله نرم افزارهای دیگر آن می توان به ApowerPDF , ApowerManager , ApowerRecover اشاره کرد. که همگی آن ها در موضوع خود کارایی بسیار خوبی دارند. لذا نرم افزار ApowerRec نیز در میان اسکرین رکوردرهای موجود یکی از بهترین ها به شمار میرود.

نرم افزار فیلمبرداری و عکس برداری از محیط دسکتاپ

 نرم افزار ApowerREC با توجه به حجم نسبتا کم خود امکانات زیادی دارد که از جمله ان می توان به توانایی عکسبرداری در حین فیلمبرداری از Desktop و همچنین فیلمبرداری در مختصات تعیین شده دسکتاپ توسط شما ، اشاره کرد. در ادامه نیز به برخی از این امکانات و قابلیت ها بصورت کلی اشاره خواهیم کرد.

 

معرفی برخی از امکانات نرم افزار ApowerREC :
- ویرایشگر ویدئو
- ضبط از طریق وبکم (ویدئو کنفرانس)
- ضبط صدا از طریق میکروفون Audio Recoder
- دارای فرمت های خروجی AVI , MP4 , MOV , WMV و...
- و اما این همه ویژگی های موجود نبود !

 

 

نرم افزار ApowerREC به همراه فایل کرک جهت استفاده دائم بصورت رایگان جهت دانلود شما عزیزان در سایت کافی نت IR قرار گرفته است. نظرات خود را در خصوص این برنامه اعلام بفرمایید.

 

Ultimate Screen Recorder for Windows, Mac, Devices

Share the wonderful moment you are living through via capturing as images or videos with your friends, family or even subscribers from all over the world regardless of where you live.


لطفا رای دهید !
(4 رای 4 از 5)

راهنمای نصب :
+ ابتدا نرم افزار را نصب کنید.
+ وارد مسیر C:UsersUSERNAMEAppDataRoamingApowersoftApowerREC شوید.
+ فایل های فعال ساز را در مسیر فوق کپی کنید.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود