Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

عکس های زیبا و بانمک از طوطی ها

عکس های زیبا و بانمک از طوطی ها

طوطی‌ها پرندگانی باهوش زیبا و سرگرم کننده هستند که صدای شما را تقلید می‌کنند و باعث سرگرمی می‌شوند. این مجموعه عکس طوطی تصاویر زیبایی برای پروفایل شما خواهند بود.

گالری تصاویر بسیار زیبای طوطی برزیلی Agapornis roseicollis

موضوع : تصاویر زیبای طوطی برزیلی ناز و دوست داشتنی Agapornis roseicollis
تعداد تصاوير : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير زیبای طوطی برزیلی طوطی برزیلی را خیلی‌ها به عنوان پرندهٔ خانگی نگه می‌دارند و رام کردن آن نسبت به دیگر طوطی ها آسان است. هوش او به سطح پرندهٔ بزرگ‌تری مانند طوطی دم‌بلند آمریکای جنوبی (طوطی مکو macaw) می‌رسد. در صورتیکه طوطی برزیلی تنها پیش صاحبش نگه داشته شود به او خو می‌گیرد بویژه هنگامی که با دست به او غذا داده شود.برخلاف نامش، این پرنده بومی صحرای نامیبیا در جنوب غربی آفریقا است. به تازگی این طوطی‌ها جمعیت چشمگیری در منطقه کلانشهری فینیکس، مرکز ایالت آریزونای آمریکا تشکیل داده‌اند. آب‌وهوای آریزونا نیز بیابانی است و به صحرای نامیبیا شباهت دارد. طوطی برزیلی در زبان فارسی نام‌های متعددی دارد و برخی به آن «طوطی کوتوله» و برخی به آن «طوطی عشق» و «لاو برد» می‌گویند. تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد لينک دانلود در ادامه مطلب..

دانلود تصاویر فوق العاده زیبای شاه طوطی و ملنگو Alexandrine Parakeet

 

موضوع : تصاویر جدید و زیبای طوطی بزرگ اسکندر و ملنگو Alexandrine Parakeet
تعداد تصاوير : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير زیبای شاه طوطی شاه‌طوطی یا طوطی بزرگ اسکندر (نام علمی: Psittacula eupatria) نوعی طوطی بزرگ است.زیستگاه اصلی شاه‌طوطی از پاکستان تا ویتنام است.تصاوير داراي کيفيت HD مي باشد شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کنيم.طول این پرنده ۵۸ سانتیمتر و رنگ اصلی‌اش سبز است و در جنس نر آن نوار سیاهی از بخش زیرین منقار منشعب شده و در پشت گردن به نوار قرمزی ارتباط می‌یابد. اگر از جوجگی با انسان باشند استعداد یادگیری واژه‌ها را دارند. تکثیر این طوطی در درون نورخان (پاسیو) میسر است.شاه طوطی به احتمال بسیار برای نخستین بار در هندوستان اهلی شده‌ است و سبس گونه اهلی آن توسط بازرگانان و برخی دریانوردان و یا پادشاهان و امرا به جاهای گوناگون جهان برده شده‌ است. آسانی نگهداری و توقع اندک پرنده و زاد و ولد و تکثیر آسان و توانایی سازگاری آن با محیط‌های آب و هوایی گوناگون باعث شده‌ است که پرورش آن در سرتاسر جهان رایج و متداول شود.
بسیاری از کارشناسان بر این باورمند که طوطی سبز عمری طولانی دارد و برخی از پرورش دهندگان باور دارند که شاه طوطی می‌تواند میان بیست و پنج تا سی و پنج سال عمر کند و حتی برخی باور دارند که این پرنده تا چهل سال عمر می‌کند.

گالری تصاویر زیبا از کبوتر تاجدار ویکتوریا Victoria Crowned Pigeon

 

موضوع : تصاویر زیبا و شگفت انگیز کبوتر تاجدار ویکتوریا Victoria Crowned Pigeon
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر کبوتر تاجدار ویکتوریا این مخلوق زیبا "کبوتر تاج‌دار ویکتوریا" با نام علمی Goura Victoria است. این کبوتر یکی از بزرگترین کبوترهای دنیاست و اندازه‌اش ممکن است به حد بوقلمون برسد.کبوتر تاجدار ویکتوریا یکی از سه نوع کبوتر بسیار بزرگ بومی گینه‌نو است که به‌خاطر جثه بزرگش عملا روی زمین زندگی می‌کند و به افتخار ملکه مشهور انگلیس نام‌گذاری شده است.این پرنده تا طول 75 سانتی‌متر رشد می‌کند. رنگ بدن آن آبی مایل به خاکستری است. تاج زیبا و تور مانند، سینه رنگینکمانی و همچنین قسمت‌های سفید راس تاج و عنبیه سرخ‌رنگ چشم از دیگر ویژگی‌های این پرنده زیبا است.شایان ذکر است این پرنده به خاطر کاهش وسعت محل زیستش در فهرست جانوران در خطر انقراض قرار گرفته است. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد شما را به دیدن این تصاویر دعوت می کنیم.

تصاویر پرنده بسیار زیبا مرغ شاپرکی hummingbird

 

موضوع : مجموعه تصاویر  پرنده فوق العاده زیبا مرغ زرین پر hummingbird
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر پرنده زیبا مرغ شاپرکی این پرنده تنها بومی قاره آمریکا است. در فارسی به آن مرغ مگس‌خوار هم می‌گویند که غلط مصطلح است چون این پرنده مگس نمی‌خورد و تنها به علت سرعت زیاد بال زدن و شباهت بالهایش به مگس به این نام مشهور شده است. این پرنده مرغ شاپرکی نیز نامیده می‌شود.در این پست 20 والپیپر فوق العاده زیبا با  کیفیت HD را برای شما آماده کردیم شما را به دیدن این تصاویر دعوت می کنیم.

تصاویر پرنده فوق العاده زیبا و بی نظیر توکان Toucans

موضوع : گالری تصاویر پرنده ای زیبا و کمیاب بنام توکان Toucans
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر پرنده زیبا توکان عکس پس زمینه (والپیپر) از پرنده ای زیبا به نام توکان. ظاهراً این گروه از پرندگان با دارکوب‌ها تفاوت دارند اما جزو خانواده‌های نزدیک به هم هستند توکان منقار بسیار بزرگی دارد که ممکن است تا دو سوم طول کل بدنش را شامل شود. دانشمندان هنوز نمی‌دانند چرا توکان چنین منقار بلندی دارد یا چرا رنگ این پرنده این قدر زیباست. رنگ توکان باعث می‌شود هم‌نوعان خود را به خوبی تشخیص دهد و جفت خود را جذب کند.توکان‌ها را می‌توان فقط در نقاط مرکزی و جنوبی آمریکا یافت.عکس پس زمینه و با کیفیت تصویر اچ دی (HD) و وضوح تصویر (رزولوشن) ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشد. این عکس پس زمینه مناسب برای تصویر بک گراند صفحه دسکتاپ پی سی، تبلت و لپ تاپ های صفحه عریض می باشد. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد شما را به دیدن این تصاویر دعوت می کنیم.

تصاویر پرنده فوق العاده زیبا درنا Cranes

موضوع : مجموعه تصاویر پرنده بسیار زیبا درنـــا Cranes
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر درنا در حال پرواز این پرنده، 95 سانتیمتر طول دارد و در حال ایستاده، به وضوح از درنای معمولی کوچکتر و در پرواز تا حدودی شبیه آن است.صدای این پرنده شبیه درنای معمولی، اما اندکی بلندتر شنیده می شود این پرنده در مناطق آبی، دشت های بوته زار، کشتزارهای و حاشیه ی دریاچه های به سر می برد. در ایران مهاجر بوده و به ندرت دیده می شود. همچنین در زمره ی پرندگان حمایت شده است، بنابراین علاوه بر بررسی جمعیت و پراکندگی آن ، باید اقدامات ویژه جهت جلوگیری از هر گونه شکار و تخریب زیستگاه هایش به منظور حفاظت از آن انجام گیرد. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..