Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

جالبترین زیردریایی های دنیا Submarine

موضوع : تصاویر زیبای قدرتمندترین و پیچیده‌ترین زیردریایی Submarine
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای زیردریایی در این پست سری مجموعه تصاویر زیبای زیردریایی را اماده کرده ایم ابر زیردریایی که به عنوان یکی از پیچیده ترین و قدرتمندترین زیردریایی های دنیا با هزینه بیش از یک میلیارد و 600 میلیون دلار ساخته می شود دارای ردیاب صوتی بسیار قوی است که می تواند حرکت سایر کشتی ها از فاصله 5 هزار کیلومتری را تشخیص دهد این ابر زیردریایی به عنوان جدیدترین زیردریایی نیروی دریایی بریتانیا یکی از پیچیده ترین قدرتمند ترین زیردریایی هایی است که تاکنون ساخته شده است کیفیت تصاویر HD میباشد امیدواریم از دیدن این تصاویر لذت ببرید برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...

تصاویر فوق العاده زیبا از قایق پارویی قدیمی old rowboat

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای قایق پارویی قدیمی old rowboat
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای قایق قدیمی اینبار برای علاقه مندان در این پست مجموعه تصاویر قایق پارویی را آماده کرده ایم تصاویر بسیار زیبا و نایاب که به سختی جمع اوری شده و دارای کیفیت HD می باشد امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید.

تصاویر فوق العاده زیبا و هنری از قایق کاغذی Paper boat

موضوع : والپیپر قایق کاغذی شناور درسطح آب Paper boat
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر قایق های کاغذی رنگارنگ در آب 40 پس زمینه زیبای هنری با کیفیت HD جادویی از خلاقیت هستند که از آنها با نام هنر عکاسی یاد می شود این تصاویر به دسکتاپ کامپیوترتان جلوه ای تازه می بخشد من به شما پیشنهاد می کنم این مجموعه زیبا از پس زمینه ها را دانلود کنید.

آلبوم تصاویر بسیار زیبای کشتی دزدان دریایی سری 2 Pirate ship

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبای کشتی دزدان دریایی سری جدید Pirate ship
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر کشتی دزدان دریایی با کیفیت HD  اینبار تصاویر زیبای کشتی دزدان دریایی با بادبان های بزرگ در اقیانوس را آماده کردیم تصاویر بسیار زیبا کشتی در جنگل , ساحل و همچنین در دریای طوفانی را نشان می دهد  که میتوانید از آنها برای تصاویر دسکتاپ خود استفاده کنید پیشنهاد میکنم از دست ندهید.

تصاویر کشتی قدیمی دزدان دریایی Pirate ship

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای کشتی دزدان دریایی تخیلی Pirate ship
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر دیدنی کشتی دزد دریایی اینبار برای علاقه مندان در این پست مجموعه تصاویر کشتی دزدان دریایی واقعی و کارتونی را آماده کرده ایم تصاویر دارای کیفیت HD می باشد که می توانید به صورت رایگان دانلود کنید.

مجموعه تصاویر کارتونی قطار Train

موضوع : مجموعه تصاویر کارتونی قطار Train
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای قطار در اين پست مجموعه تصاوير زیبای کارتونی قطار را آماده کرده ايم.اين مجموعه دارای عکس های دیدنی می باشد پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.

سری دوم مجموعه تصاویر زیبای قطار Train Wallpaper 2

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای قطار Train 2
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای قطار در اين پست مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا  قطار در چهار فصل را آماده کرده ايم.اين مجموعه دارای عکس های دیدنی می باشد پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.