Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
کسب درآمد بیت کوین

تصاویر دیدنی از طبیعت زیبای کشور آفریقای جنوبی South Africa

موضوع : با بهترین و زیباترین سواحل آفریقا آشنا شوید South Africa
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای آفریقای جنوبی جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است.پرجمعیت‌ترین شهر جمهوری آفریقای جنوبی شهر بزرگ ژوهانسبورگ است.این قاره عجایب و پدیده های طبیعی وسیعی دارد،از حیوانات زیبا گرفته تا گیاهان و درختان عجیب. تنوع این زیبایی ها و ‏عجایب طبیعی در این قاره به قدری زیاد است که شاید تمام عمر وقت لازم باشد تا تک تک آنها را کشف کرده و از نزدیک ببینید.تصاویر دارای کیفیت HD می باشد برای دانلود مجموعه ادامه مطلب را دنبال نمایید...

تصاویر زیبای کشور پر جمعیت آفریقایی /نیجریه Nigeria

موضوع : تصاویر زیبای کشور پر جمعیت آفریقایی / نیجریه Nigeria
تعداد تصاوير : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاوير کشور آفریقایی نیجریه نیجریه یا به‌طور رسمی جمهوری فدرال نیجریه کشوری است در غرب آفریقا. پایتخت آن آبوجا و بزرگ‌ترین شهر آن لاگوس است. جمعیت این کشور ۱۷۰ میلیون نفر و زبان رسمی آن انگلیسی است. نیجریه پرجمعیت‌ترین کشور قاره آفریقا است. نیمی از مردم آن که در شمال کشور زندگی می‌کنند مسلمان و نیمی دیگر در جنوب، مسیحی هستند. نیجریه از نظر منابع نفتی دهمین کشور، در میان صادرکنندگان نفت هشتمین کشور است و بزرگترین تولیدکننده نفت آفریقا است.تصاوير داراي کيفيت HD برای دانلود این مجموعه زیبا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

گالری تصاویر فوق العاده زیبا کشور مصر Egypt

موضوع : آلبوم تصاویر کشور زیبای مصر Egypt
تعداد تصاویر : 30 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبای کشور مصر مِصر کشوری در شمال خاوری قاره آفریقا است و یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای آفریقایی و خاورمیانه است و اکثر جمعیت بیش از ۸۰ میلیون نفری آن در کنار رود نیل زندگی می‌کنند کرانه‌های رود نیل منطقه‌ای است که ۴۰ هزار کیلومتر مربع یعنی حدود یک بیست و پنجم این کشور و تنها زمین‌های بارور آن را تشکیل می‌دهد مصر یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های بشری بوده و آثار باستانی متعدد موجود در این کشور که مهمترین آن‌ها اهرام سه‌گانه است گردشگران زیادی را جذب این کشور می‌کند. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..

تصاویر فوق العاده زیبا کشور الجزایر Algeria

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای کشور الجزایر Algeria
تعداد تصاویر : 50 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای کشور الجزایر کشوری است در شمال قاره آفریقا، میان مراکش و تونس پایتختش الجزیره نام دارد مردم الجزایر عرب و بربر هستند، و دین رسمی‌شان اسلام و مذهبشان سنی است مساحت آن ۲/۳۸۱/۷۴۱ کیلومتر مربع و در آمار سال ۲۰۰۹ (میلادی) جمعیت آن ۳۵/۳۶۹/۰۰۰ نفر بوده‌است زبان رسمی الجزایر عربی است ولی به زبان فرانسوی وبربر نیز صحبت می‌کننداز شهرهای بزرگ الجزایر (الجزیره) پایتخت کشور و وهران قسنطینه را باید نام برد . تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..

تصاویر زیبای کشور آفریقایی اریتره Eritrea

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای کشور آفریقایی اریتره Eritrea
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای کشور اریتره اریتره کشوری است بر کرانه دریای سرخ در شمال شرقی آفریقا. در سال ۱۹۹۳ با جدا شدن از اتیوپی مستقل شد پایتخت آن اسمره است این کشور بیش از ۹۰۰ کیلومتر در کرانه دریای سرخ ساحل دارد نام ارتیره از واژه‌ای یونانی به معنای «سرزمین سرخ» گرفته شده‌است مساحت اریتره ۱۱۷٬۶۰۰ کیلومتر مربع و جمعیت آن نزدیک به ۶ میلیون نفر است اکثر مردم این کشور مسلمان هستند تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..

تصاویر زیبای دومین کشور پر جمعیت آفریقا اتیوپی Ethiopia

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای کشو آفریقایی اتیوپی Ethiopia
تعداد تصاویر : 25 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای کشور اتیوپی اِتیوپی با نام رسمی جمهوری دموکراتیک فدرال اتیوپی ، کشوری محصور در خشکی است در شاخ آفریقا قرار گرفته‌است این کشور با ۸۲/۵ میلیون نفر جمعیت دومین کشور پرجمعیت و با ۱/۱۰۰ هزار کیلومتر مربع دهمین کشور بزرگ آفریقا است. پایتخت آن آدیس آبابا است اتیوپی از شمال با اریتره، از غرب با سودان از شرق و جنوب شرقی با سومالی، جیبوتی در شرق و کنیا در جنوب همسایه‌ است اتیوپی از قدیمترین کشورهای مستقل آفریقا و یکی از کهن ترین کشورهای جهان است تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..