Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

تصاویر فوق العاده زیبای کشور سنگاپور Wallpaper Singapore

 

موضوع : تصاویر بسیار زیبای کشور سنگاپور Singapore
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر کشور زیبای سنگاپور  جمهوری سَنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا بوده که پایتخت آن شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است.سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است.در سنگاپور چهار زبان انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل به عنوان زبان‌های رسمی شناخته می‌شوند. اما درمجموع ساکنان این کشور با نزدیک به بیست زبان مختلف تکلم می‌کنند که این امر نشان‌دهنده تنوع گسترده زبانی و فرهنگی در سنگاپور می‌باشد.از جاذبه های گردشگری ان میتوان به محله چینی ها ،پارک مرلیون ، سنتوزا و دنیای زیر آب ، موزه تاریخ ، اسکله کلارک ، ساحل سانتوزا  اشاره کرد. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد امیدواریم که از دیدن آنها لذت ببرید...

تصاویر دیدنی کشور تایوان جزیره عجایب و زیبایی ها Taiwan

موضوع : دانلود تصاویر زیبا از مکان های دیدنی کشور تایوان Taiwan
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبا و دیدنی کشور تایوان تایوان بزرگترین جزیره از مجمع الجزایر تایوان است. این کشور در شرق آسیا، در منطقه ای واقع در غرب اقیانوس آرام و در ساحل شرقی سرزمین اصلی چین قرار گرفته است.این جزیره کوهستانی،از گیاهان گرمسیری و استوایی پوشیده شده است.پارک ملی تاراکو یکی از جاذبه های گردشگری منطقه است که در کوهستان بخش شرقی جزیره واقع شده است. این منطقه نمونه های خوبی از زمین های کوهستانی، دره ها و فرسایش ناشی از عبور سریع آب رودخانه را پیش چشم بازدیدکنندگان به نمایش می گذارد.آب و هوای تایوان گرمسیری و بارانی است. بخش شمالی تایوان دارای یک فصل بارانی است که از ژانویه تا اواخر ماه مارس یعنی حدود سه ماه زمستان به طول می انجامد.تصاویر دارای کیفیت HD می باشد امیدوارم این مجموعه مورد توجه و رضایت شما کاربران عزیز قرار گیرد.لینک دانلود در ادامه مطلب..

تصاویر جذاب و دیدنی روسیه شهر مسکو Russia- > Moscow

موضوع : مجموعه تصاویر جذاب و دیدنی کشور روسیه شهر مسکو Russia- > Moscow
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای کشور روسیه  روسیه در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک ارتباط دریایی دارد تعدادی از جاذبه‌های تاریخی: متروی مسکو، ساختمان‌های هفت خواهر، مجسمه مایاکوفسکی، مجسمه‌های لنین، میدان سرخ، موزه جنگ، پارک پیروزی، مقبره ولادیمیر لنین، مجموعه کرملین تعدادی از جاذبه‌های اکوتوریستی: طبیعت زیبا، پوشش‌های گیاهی متفاوت را می توان نام برد مانند تپه وارابیف (تپه گنجشک ها)تصاویر داری کیفیت HD می باشد شما را به دانلود این تصاویر دعوت میکنیم.

عکس های بسیار زیبا از شهر دیدنی استانبول Istanbul

موضوع : مجموعه تصاویری بسیار زیبا از شهر هزار مسجد استانبول Istanbul
تعداد تصاویر : 70 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر بسیار زیبای شهر استانبول ترکیه کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقهٔ بالکان (منطقه‌ای در جنوب خاور اروپا) قرار دارد و همچنین استانبول یکی از شهر های توریستی ترکیه میباشد که در بین گردشگران تور ترکیه بسیار طرفدار دارد جاذبه های گردشگری و توریستی استانبول فراوانند از مساجد و کاخ ها گرفته تا موزه ها و بازارهای تاریخی، در طول سال پذیرای توریست هایی از کل دنیا هستند اکثر این جاذبه ها حول و حوش منطقه سلطان احمد واقع شده اند عکسها دارای کیفیت HD می باشد پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.

مجموعه تصاویر دیدنی شهر دبی Dubai

موضوع : تصاویر فوق العاده زیبا و دیدنی شهر دبی Dubai
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر زیبای شهر دبی اینبار برای علاقه مندان مجموعه تصاویر شهر دبی را آماده کرده ایم دبی یکی از شهرهای مهم و یکی از هفت امارت امیر نشین امارت متحده عربی است که بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن بعد از ابوظبی می باشد. برج های بسیار زیبا ودیدنی,نمای بالا از شهر , برج خلیفه , برج العرب و پالم جمیرا از جمله مکان های دیدنی این شهر می باشند تصاویر دارای کیفیت HD می باشد امیدواریم که مورد پسند واقع شود لینک دانلود در ادامه مطلب..

مجموعه عکس های دیدنی کشور تایلند Thailand

موضوع : مجموعه عکس های دیدنی کشور تایلند Thailand
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر دیدنی کشور تایلند با درخواست بعضي از کاربران عزيز درجهت قرار دادن تصاوير کشور تاییلند در اين پست مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا را آماده کرده ايم.طبیعت زیبای این کشور بسیار دیدنی می باشد و همینطور کیفیت عکس ها HD  پیشنهاد میکنیم حتما ببینید.

مجموعه تصاویر دیدنی کشور ژاپن Japan

موضوع : مجموعه تصاویر دیدنی کشور ژاپن Japan
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های زیبای کشور ژاپن با درخواست بعضي از کاربران عزيز درجهت قرار دادن تصاوير کشور ژاپن در اين پست مجموعه تصاوير زیبا را آماده کرده ايم.اين مجموعه تصاويراز کيفيت بالاي برخوردار است و عکس های این کشور شامل جنگل ها,قایق های ژاپنی و..می باشد کیفیت عکس ها HD است پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.