Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

Waze 4.53.5.0 دانلود برنامه ویز مسیریابی نقشه های GPS و ترافیک اندروید

WazeWaze GPS 

دانلود Waze GPS Maps & Traffic نقشه های GPS و ترافیک اندروید این اپلیکیشن تاکنون بیش از 100 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و معروف ترین نرم افزار اندروید مسیریاب محسوب میشود.با Waze همیشه از اتفاقات میسر باخبر بمانید. حتی اگر مسیر را می‌شناسید، Waze فوراً شما را از ترافیک، تعمیرات، پلیس، تصادفات و غیره مطلع می‌کند. اگر ترافیک مسیرتان سنگین باشد، Waze برای صرفه‌جویی در زمان، مسیرتان را تغییر می‌دهد.

Google Maps 10.21.3 نرم افزار نقشه و مسیریابی گوگل مپ اندروید

دانلود Google MapsGoogle Maps

دانلود Google Maps نقشه مکان یابی گوگل برای اندروید یکی از نرم افزارهای قدرتمند مکان یابی با استفاده از GPS برای گوشی های موبایل می باشد. این نرم افزار امکاناتی نظیر یافتن مکان های مورد نظر، ناوبری (Navigation)، قطب نما، نقشه های 3D، دستورالعمل ها، قابلیت مرور آفلاین نقشه، نمایش عرض جغرافیایی، صفحات کاوش شده، نمایش اطلاعات ترافیک، مکان من، امکان انتخاب حالت نقشه، نمایش تصاویر سطح خیابان و … را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود اسنپ Snapp 4.5.1 اندروید + اسنپ رانندگان 2.12

Snappاسنپ 

دانلود اسنپ Snapp اندروید مطمئناً همه شما اسنپ را میشناسید ، با تبلیغ جوانان در تقاطع های شهرستان ، پشت شیشه عقب خودروها با عناوین ثبت نام اسنپ و... تاکنون افراد زیادی از آن استفاده میکنند. هم به عنوان راننده اسنپ و هم به عنوان مسافر ! تجربه شخصی من در استفاده از این نرم افزار اندروید مقرون به صرفه بودن برای مسافرها است و بعضاً رانندگان از نرخ پایین مسیرها گلایه دارند که این موارد نیز به گفته سازندگان در طول زمان بهینه خواهد شد. عملکرد برنامه نیز فکر میکنم نیازی به توضیح ندارد پس جدیدترین نسخه را از وب دانلودی کافی نتIR دانلود کنید.

دانلود Google Earth 9.2.47.6 نرم افزار گوگل ارث برای اندروید

گوگل ارت اندرویدGoogle Earth

دانلود نرم افزار گوگل ارث برای اندروید Google Earth برنامه ای قدرتمند از کمپانی گوگل است که بعداز موفقیت در نسخه های گوناگون خود برای کامپیوترهای شخصی، نگارش ویژه گوشی های اندروید آن را نیز روانه بازار نموده است. به کمک گوگل ارث می توانید نمای فوق العاده زیبایی از تمام نقاط کره زمین و حتی محل سکونت خود مشاهده کنید. بر روی کره زمین به صورت مجازی سفر کنید و مناطقی که تا به حال آنها را مشاهده نکرده اید، به صورت مجازی در گوشی همراه خود ببینید!

دانلود نرم افزار موقعیت یاب اندروید GPS Status & Toolbox PRO 5.0.102

دانلود GPS Status & Toolbox PRO 5.0.102 نرم افزار موقعیت یاب اندروید اپلیکیشن کاربردی در زمینه موقعیت یابی برای گوشی های اندروید می باشد. به کمک این نرم افزار کاربردی قادر خواهید به وسیله گوشی اندروید خود به سیستم جی پی اس وصل شده و به راحتی موقعیت خود را در هر نقطه از زمین بیابید.
دانلود نرم افزار موقعیت یاب اندروید GPS Status & Toolbox