لطفا رای دهید !
   
+15

رنگ سال ۲۰۱۵ چیه؟رنگ سال چه رنگیه؟ این مانتو رو دیدی که رنگ سال ۲۰۱۵ هستش؟ آقا شما میدونید رنگ سال امسال چه رنگیه؟ ببخشید از این لباسه رنگ سال ۲۰۱۵ شو ندارید ؟

شما هم حتما با این سوالات مواجه شدید این سوالات و خیلی از سوالات مشابه برای طرفداران مد و شیک پوشان همیشه مطرح بوده است.هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سوال معرفی می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و شما هم وسایل زیادی رو به همون رنگ می بینید یا اینکه به دنبال لباس یا هروسیله ای با رنگ سال جدید هستید.اما اینکه چه کسی این رنگ ها رو انتخاب میکند و بین همه رواج می دهد شاید برای شما هم جای سوال باشد ! برای جواب به این پرسش باید این مطلب رو بیان کنم که موسسه پنتون در آمریکا هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب میکند که این انتخاب از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین رنگ های پیشنهادی موسسه پنتون صورت می گیرد.

                                                  رنگ سال های گذشته از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۳

پنتون علاوه بر رنگ سال برای هر فصل نیز رنگ خاصی رو پیشنهاد می دهد برای مثال برای رنگ سال ۲۰۱۵ در فصل بهار برای خانم ها رنگ های زیر رو پیشنهاد داده است با این توضیح که رنگ های ملایم و لطیف در این فصل با در نظر گرفتن دنیای طبیعت بهتر است

 و پیشنهاد های زیر برای آقایان داده که نسبت به پالت رنگ زنانه ازتنوع و طیف رنگ بیشتری برخوردار است

با اینکه هنوز به طور قطع رنگ سال ۲۰۱۵ انتخاب نشده است به نظر شما چه رنگی رنگ سال ۲۰۱۵ میشه ؟امیدوارم که حدس شما در مورد رنگ سال ۲۰۱۵ درست باشه با هم منتظر میشیم تا به بینیم چه رنگی به عنوان رنگ سال ۲۰۱۵ معرفی میشه ! پس اگه اهل مد و پوشیدن لباس ها و ست های رنگ سال هستید تا اون موقع صبر کنید .

 
سرانجام رنگ سال ۲۰۱۵ مشخص شد

موسسه پنتون ۴ دسامبر ۲۰۱۴ رنگ سال جدید را تعیین کرد . طبق این خبر رنگ سال ۲۰۱۵ Marsala یا همون رنگ عنابی ( شرابی خاکی ) انتخاب گردیده است ریشه این رنگ شبیه به قرمز-قهوه ای است که در طبیعت وجود دارد و حس زمین و طبیعت را القا می کند. در ادامه چند نمونه از این رنگ را بصورت عکس ملاحظه بفرمایید …

 

رنگ سال ۲۰۱۵ چیست؟ رنگ مد در سال 2015

                                                   عنابی رنگ سال ۲۰۱۵ موسسه پنتون 

رنگ سال ۲۰۱۵ چیست؟ رنگ مد در سال 2015

 

رنگ سال ۲۰۱۵ چیست؟ رنگ مد در سال 2015

 

به این مطلب علاقه دارید ؟ برای دوستان خود در تلگرام یا اینستاگرام ارسال کنید :  
 ارسال مطلب در تلگرام     ارسال مطلب در اینستاگرام

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود